Home بازی PSX2017| تماشا کنید: عنوان مستقل ۲۰XX به سبک بازی های Mega Man معرفی شد

PSX2017| تماشا کنید: عنوان مستقل ۲۰XX به سبک بازی های Mega Man معرفی شد

15 second read
0
0
12

PSX2017| تماشا کنید: عنوان مستقل ۲۰XX به سبک بازی های Mega Man معرفی شد

در هفته گذشته اخبار زیادی در ارتباط با عنوان Mega Man منتشر شده و شاهد معرفی Mega Man 11 نیز بوده ایم. اما در مراسم PSX 2017 از عنوان جدیدی به سبک بازی های Mega Man با نام ۲۰XX  رونمایی شد که شخصیت بازی شبیه به مگا من بوده و با همان بمب انداز معروف و سبک بازی نز به مانند سری بازی های مگا من اکشن سکوبازی است.

۲۰XX عنوانی است که مستقیما از سری بازی‌های مگا من الهام گرفته شده و سبک بازی نیز اکشن سکو بازی می باشد که تا پیش از این به صورت انحصاری از طریق استیم در دسترس بوده است. از تفاوت‌های بازی ۲۰XX با بازی‌های مگا من می توان به این موارد اشاره کرد که شما بیش از صد قدرت ویژه داشته و این عنوان شامل رقابت‌ها و چالش‌های جدید(روزانه و هفتگی) و همچنین بخش چند نفره به صورت آنلاین و آفلاین خواهد بود(دقیقا به مانند مجموعه بازی های Rogue-lite). البته حتی نام این عنوان نیز از سری بازی‌های مگا من الهام گرفته شده زیرا اگر به خاطر داشته باشید اتفاقات بازی Mega Man در سال ۲۰xx جریان دارد.

البته این تنها بازی به اصطلاح نوستالژیک نیست که در مراسم PSX 2017 معرفی شد بلکه شاهد معرفی عناوین مشابه دیگر به مانند نسخه بازسازی شده  MediEvil نیز بوده ایم که با رزولوشن ۴K بر روی پلی استیشن ۴ پرو اجرا می شود. شما می توانید تریلر معرفی عنوان ۲۰XX در مراسم PSX 2017 را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان ۲۰XX هم اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس بوده اما نسخه پلی استیشن ۴ این عنوان نیز در زمانی نامعلوم در سال ۲۰۱۸ منتشر می شود.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

۱۷ عکس از مرزهای بین‌المللی در قاره آسیا

اگر تابه‌حال سفری زمینی به کشورهای دیگر داشته‌اید، حتما از مرزهای بین‌المللی کشورها عبور ک…