Home فناوری گوشی OnePlus 6 به مودم فوق العاده سریع Cat.16 LTE مجهز می‌شود

گوشی OnePlus 6 به مودم فوق العاده سریع Cat.16 LTE مجهز می‌شود

16 second read
0
0
12

نسل جدید گوشی‌های هوشمند وان‌پلاس نیز مانند دیگر پرچم‌داران سال ۲۰۱۸ قدرت خود ار توسط تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۴۵ فراهم می‌کند. با توجه به اینکه تراشه‌ی ۸۴۵ دارای مودم X20 LTE نیز می‌باشد، انتظار می‌رود  OnePlus 6 در زمینه سرعت اینترنت، توانایی‌های خوبی را به نمایش بگذارد. با سخت افزار همراه باشید.

OnePlus 6

درحال حاضر، طبق جدیدترین شایعات، گوشی هوشمند OnePlus 6 مجهز به مودم Cat.16 LTE می‌شود. این مودم می‌تواند سرعتی بالغ بر ۱۰۰۰  مگابیت در ثانیه (۱ گیگابیت در ثانیه) را فراهم کند. مودم X20 LTE که همراه با پلت‌فرم اسنپ‌دراگون ۸۴۵ همراه است، می‌تواند سرعتی تا مرز ۱٫۲ گیگابایت در ثانیه برای دریافت فایل و برای آپلود، حداکثر ۱۵۰ مگابیت در ثاینه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

کمپانی وان‌پلاس پیش از این، گوشی هوشمند OnePlus 3 و ۳T را مجهز به مودم Cat.6 LTE با توانایی سرعت دانلود ۳۰۰ مگابیت در ثانیه مجهز کرده بود. همچنین، OnePlus 5 و ۵T نیز دارای مودم Cat.12 LTE با سرعت اتصال ۶۰۰ مگابیت در ثانیه است که در مقایسه با نسل آیند، OnePlus 6 پیشرفت چشمگیری را شامل نشده است. بلکه به نظر می‌رسد این کمپانی توجه‌ای به ارتقاء مودم به Cat.18 LTE نداشته است.

در هر صورت، در مناطقی که تحت پوشش اینترنت ۴G LTE قرار گرفته‌اند، استفاده از سرعت اینترنت OnePlus 5 در برابر OnePlus 6 تفاوت محسوسی را شامل نخواهد شد، میزان ۱ گیگابیت در ثانیه سرعت بارگذاری اطلاعات تنها در آزمایشگاه‌ و فضای مناسب امکان پذیر است.

دیدگاه شما در مورد ارتقاء مودم OnePlus 6 چیست؟

منبع PhoneArena

سخت افزار ایران

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

مرور نکاتی مهم ویژه علاقمندان گشت و گذار به سبک سافاری (قسمت دوم)

سافاری به دلیل ویژگی‌های خاصش، نیازمند جمع آوری اطلاعات صحیح و برنامه ریزی دقیق است. در اد…