Home فناوری گوشی آنر ۱۰ را در تصویر جدید مشاهده کنید؛ برش نمایشگر مشابه هواوی P20

گوشی آنر ۱۰ را در تصویر جدید مشاهده کنید؛ برش نمایشگر مشابه هواوی P20

4 second read
0
0
25

رسانه کلیک – شرکت آنر که زیرمجموعه هواوی محسوب می شود، قصد دارد در آینده از گوشی هوشمند آنر ۱۰ رونمایی کند. به تازگی تصویر واقعی این دستگاه منتشر شده است.

هفته گذشته چندین رندر باکیفیت از گوشی هوشمند آنر ۱۰ در فضای مجازی منتشر شده بود که طراحی جذاب آن را به نمایش می گذاشت. برخی از شایعات در گذشته به استفاده از برش نمایشگر مشابه هواوی P20 در این دستگاه خبر می دادند و بعضی دیگر ادعا می کردند که این گوشی هوشمند با نسبت تصویر به بدنه نزدیک به ۱۰۰ درصد معرفی خواهد شد.

امروز تصویری جدید از گوشی هوشمند آنر ۱۰ منتشر شده است. این تصویر که در شبکه اجتماعی چینی Weibo حضور پیدا کرده است نشان از برش نمایشگر در این دستگاه دارد. گوشی آنر ۱۰ در تاریخ ۱۹ آوریل به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

انتظار می رود گوشی هوشمند آنر ۱۰ دارای ویژگی های مشابه بسیاری با پرچمدار هواوی، پی ۲۰ باشد. با انتشار این تصویر تقریبا می توان با اطمینان حضور برش صفحه نمایش در این دستگاه را قطعی دانست.

در گذشته تصویری از پنل پشتی محصول آینده آنر منتشر شده بود که این محصول را در رنگ جذاب آبی بنفش نشان می داد. این دستگاه به دوربین اصلی دوگانه مجهز خواهد شد که انتظار می رود از مشخصاتی مشابه با میت ۱۰ برخوردار باشد، بنابراین توسعه دوربین آنر ۱۰ با همکاری لایکا صورت گرفته است.

گزارش های اخیر ادعا کرده اند که آنر در دوربین محصول آینده خود از هوش مصنوعی استفاده خواهد کرد. بر اساس اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده دوربین آنر ۱۰ از حالت «Semantic Image Segmentation Mode» بهره می برد (پوستر رسمی گوشی Honor 10 منتشر شد؛ قاب پشتی خیره کننده و دوربین اصلی دوگانه).

تا به امروز شایعات زیادی در رابطه با گوشی هوشمند آنر ۱۰ منتشر شده است که برخی از مشخصات فنی آن را در اختیار ما قرار می دهد. این محصول به نمایشگر ۵٫۸۴ اینچی و پردازنده کایرین ۹۷۰ مجهز خواهد شد. انتظار می رود آنر ۱۰ به ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شود. 

برای اطلاع از مشخصات رسمی این دستگاه باید تا زمان رونمایی آن در چین، ۱۹ آوریل صبر کنیم. آنر قصد دارد علاوه بر کشور چین در تاریخ ۱۵ مه از این دستگاه در لندن نیز رونمایی کند. 

کلیک

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

همدان از نگاه سفرنامه نویسان خارجی

همدان یکی از اولین پایتخت‌های ایران است. آرامگاه دو تن از شخصیت‌های افسانه‌ای عهد عتیق به …