Home بازی گسترش‌ دهنده‌ی Octo عنوان Splatoon 2 به همراه به‌روزرسان ۳٫۰ معرفی شد

گسترش‌ دهنده‌ی Octo عنوان Splatoon 2 به همراه به‌روزرسان ۳٫۰ معرفی شد

14 second read
0
0
20

گسترش‌ دهنده‌ی Octo عنوان Splatoon 2 به همراه به‌روزرسان ۳٫۰ معرفی شد

در جریان نمایش جدید نینتندو دایرکت، علاوه بر به‌روزرسان رایگان شماره‌ی ۳٫۰ عنوان Splatoon 2 که نقشه‌ها، لباس‌ها و آیتم‌های جدید دیگری را با خود به همراه دارد، از گسترش دهنده‌ای برای بخش تک‌نفره به نام Octo رونمایی به عمل آمده است.

به‌روزرسان نسخه‌ی ۳٫۰ که قرار است در ماه آوریل به انتشار برسد، از بیش از ۱۰۰۰ قطعه لوازم و ابزار جدید، سه نقشه‌ی تازه با نام‌های Piranha Pit ،Camp Triggerfish و Wahoo World و یک Rank X که بالاتر از سقف کنونی سطح توانایی بازی یعنی S+ است، بهره می‌برد.

پس از این به‌روزرسان، در تابستان پیش رو شاهد عرضه‌ی گسترش دهنده‌ی Octo خواهیم بود. این گسترش دهنده که در واقع یک بخش داستانی جدید را در بر دارد، شما را در نقش Agent 8 قرار می‌دهد؛ یک Octoling که روی سکوی یک ایستگاه مترو بیدار می‌شود اما چیزی را به یاد نمی‌آورد و ۸۰ ماموریت جدید انتظارش را می‌کشند. هم‌اکنون امکان پیش‌خرید Octo با قیمت ۲۰ دلار وجود دارد و با پیش‌خریدش به یک وسیله‌ی داخل بازی با محوریت Octo دست می‌یابید که از همین حالا در دسترستان قرار می‌گیرد.

Splatoon 2 هم‌اکنون به‌صورت انحصاری در دسترس نینتندو سوئیچ قرار دارد. اکنون تریلر معرفی گسترش دهنده‌ی Octo را مشاهده می‌کتید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

۱۷ عکس از مرزهای بین‌المللی در قاره آسیا

اگر تابه‌حال سفری زمینی به کشورهای دیگر داشته‌اید، حتما از مرزهای بین‌المللی کشورها عبور ک…