Home اخبار گزارش تسلا از خودرو Autopilot سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸

گزارش تسلا از خودرو Autopilot سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸

0 second read
0
0
4

ممکن است هنوز تصور مردم کشورهای مختلف در مورد استفاده از خودروهای خودران، درست و صحیح نباشد.

در نظرسنجی که اخیرا در این زمینه . توسط موسسه بروکینگز انجام شد، بیش از ۶۰ درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند که علاقه‌ای به استفاده از این نوع خودرو ندارند و تقریبا ۷۰ درصد اذعان داشتند که نگرانی‌های برای استفاده از این نوع خودرو دارند.

به گزارش ایتنا به نقل از ونچربیت، تسلا اعلام کرد که دلیلی برای چنین ترس‌هایی وجود ندارد. این شرکت خودروسازی نخستین گزارش فصلی خود را در مود ایمنی وسایل نقلیه اعلام کرد.

اساس و پایه این گزارش، تعداد تصادف‌هایی که برای خودروهای خودران شرکت تسلا و به ویژه خودروی “Autopilot” اتفاق افتاده است. نسخه اخیر این اتومبیل، دارای قابلیت پارک ایمن، تغییر مسیر ایمن و غیره می‌باشد.

 

این شرکت اعلام کرد: «در اوایل سال جاری میلادی، وقتی ما تصمیم گرفتیم که اطلاعات ایمنی خود را به صورت مرتب و در تاریخ مشخص منتشر کنیم، معیارهای مناسبی را انتخاب کردیم تا بتوانیم گزارش‌دهی خود را بر مبانی درستی انجام دهیم. این جربان جدید اطلاعات به ما این امکان و اجازه را می‎‌دهد که آمار بسیار خوبی از مشکلات سیستم خود داشته باشیم و بتوانیم با دقت بیشتری اشکالات را رفع نماییم.»

 
به ازای هر ۳٫۳۴ میلیون مایل حرکت اتومبیل اختصاصی شرکت تسلا، یک تصادف یا رویداد شبیه به تصادف وجود داشته است.

بر اساس گزارش سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا، به صورت میانگین در هر ۴۹۲۰۰۰ مایل رانندگی، یک تصادف وجود دارد.

عدد خودروی خودران در برابر این عدد بسیار خوب است و نشان می‌دهد که ایمنی این خودروها از درجه بسیارخوبی برخودار است.

 

تسلا در پی آن است که با گردآوری اطلاعات حاصل از تصادفات، تصویر بهتری از ایمنی این نوع از خودرو را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

این شرکت اعلام کرد که تمام تلاش خود را برای داشتن خودروهایی ایمن و مناسب انجام می‌دهد تا کاربران بتوانند با خاطری آسوده از این اتومبیل استفاده کنند.

 

ایتنا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

هلیکوباکتر پیلوری چیست؟ علائم، تشخیص و رِژیم غذایی

پیلوری یک باکتری بسیار رایج است. بسیاری از مردم آن را دارند ولی از وجودش آگاه نیستند. با ا…