Home بازی کونامی عنوان Castlevania: Grimoire of Souls را برای iOS معرفی کرد

کونامی عنوان Castlevania: Grimoire of Souls را برای iOS معرفی کرد

22 second read
0
0
9

کونامی عنوان Castlevania: Grimoire of Souls را برای iOS معرفی کرد

کونامی (Konami) قصد زنده‌کردن دوباره‌ی سری Castlevania را دارد و در همین راستا عنوان جدید Castlevania: Grimoire of Souls را از این سری برای تلفن‌های همراه منتشر می‌کند.

آیا به تجربه‌ی بازی جدیدی از سری Castlevania علاقه دارید؟ اگر جوابتان مثبت است به نظر می‌رسد کونامی ناامید‌تان نخواهد کرد. این ناشر ژاپنی به تازگی اعلام کرد که عنوان Akumajo Dracula: Grimoire of Souls در دست توسعه است. این عنوان که از سری Castlevania است در نسخه‌های غربی Castlevania: Grimoire of Souls نام خواهد داشت.

وبسایت رسمی این بازی نیز افتتاح شده است و نکته‌ی جالب این است که این عنوان برای تلفن‌های همراه و به طور خاص iOS منتشر خواهد شد.

داستان بازی نسبتا سر‌راست است: پس از شکست کنت دراکولا، به نظر می‌رسد صلح ابدی در نهایت بر جهان حاکم شده است. در همین حین نامه‌ای به دست شخصیت اصلی داستان می‌رسد که مشخص می‌کند این دوره‌ی صلح در حال اتمام است. در نامه اینطور آمده که “گریمور (grimoire) از کنترل خارج و کنت دراکولا احیا شده است.” برای راستی‌آزمایی مطالب نامه، قهرمان داستان به ملاقات فرستنده‌ی آن می‌رود.

بازی از حالت چند‌نفره، دارای قابلیت‌های مختلفی نظیر احیای بازیکنان مرده، نبرد با غول‌های آخر با همکاری چهار بازیکن و مبارزه‌ی رقابتی چهار به چهار پشتیبانی می‌کند. همچنین قطعات موسیقی‌ مختلفی از این سری در بازی قابل جمع‌آوری هستند و بازی داستانی جدید دارد که حضور دراکولا در آن باعث جذابیت بیشتر بازی برای طرفداران سری Castlevania می‌شود.

شخصیت اصلی داستان مردی به نام آریکا (Arika) است که عضو سازمانی دولتی است. در زمان وقوع اتفاقات بازی افراد کمی از وجود این سازمان و قابلیت‌هایش در مبارزه با دراکولا با‌خبر هستند. لوسی (Lucy) از دیگر شخصیت‌های بازی، محققی است که بر روی راه‌های شکست‌‌دادن دراکولا کار می‌کند. لوسی باوجود اینکه جوان است، مهارت خوبی در تحقیقات در زمینه‌ی جادو دارد و از طریق تحقیقاتش به آریکا کمک می‌کند. شخصیت‌های دیگری از سری Castlevania نیز در بازی قابل بازی هستند. شخصیت‌هایی نظیر  آلوکارد (Alucard)، سایمون بلمونت (Simon Belmont)، شارلوت (Charlotte)، شانوا (Shanoa) و ماری (Marie) از این دست شخصیت‌های قدیمی سری هستند که در بازی قابل کنترل هستند.

تاریخ انتشار این بازی هنوز مشخص نیست. در ادامه تصاویری که از بازی Castlevania: Grimoire of Souls شده را می‌توانید مشاهده کنید.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

همدان از نگاه سفرنامه نویسان خارجی

همدان یکی از اولین پایتخت‌های ایران است. آرامگاه دو تن از شخصیت‌های افسانه‌ای عهد عتیق به …