Home بازی کارگردان God of War: با پرداخت ۶۰ دلار تمام چیزی که می‌توانم را به شما می‌دهم

کارگردان God of War: با پرداخت ۶۰ دلار تمام چیزی که می‌توانم را به شما می‌دهم

15 second read
0
0
11

کارگردان God of War: با پرداخت ۶۰ دلار تمام چیزی که می‌توانم را به شما می‌دهم

به نظر می‌رسد که کوری بارلوگ (Cory Barlog) به عنوان کارگردان نسخه‌ی جدید و به شدت مورد انتظار God of War، تمام چیزی که داشته را برروی آن گذاشته است تا بهترین تجربه‌ی ممکن را در اختیار طرفداران بگذارد.

به عقیده‌ی اکثریت بازی‌بازان، God of War 2 به کارگردانی کوری بارلوگ، بهترین نسخه‌ی این سری است که در تمامی زمینه‌ها بهتر از نسخه‌ی پیشین خود عمل کرد و مکان‌ها، مکانیک‌ها، معماها، سلاح‌ها و باس‌های بیشتر و سیستم مبارزات بهتری را با خود به ارمغان آورد. حتی God of War 3 هم شاید به کاملی این نسخه ظاهر نشد اما با این حال، به نظر می‌رسد که نسخه‌ی جدید God of War که باز هم توسط بارلوگ کارگردانی شده است، می‌خواهد داستان God of War 2 را دوباره تکرار کند.

بارلوگ اخیراً در پلی‌استیشن بلاگ صحبت‌هایی راجع به God of War داشته و گفته است:

من همیشه با این موضوعِ ارائه‌ی بیش از حد محتوا درگیر بوده‌ام. به طور وسواسانه‌ای به اضافه کردن چیزهای جدید و بهبود و گسترش بازی ادامه می‌دهم چون نمی‌توانم چیزی را جا بگذارم. می‌خواهم که کل تجربه را ارائه دهم. شما شصت دلار پرداخت می‌کنید؟ تمام چیزی که من توانستم به شما بدهم را دریافت خواهید کرد.

با این اوصاف، خوشبختانه شاهد محتویات دانلودی یا پرداخت‌های درون برنامه‌ای و چنین مواردی در آینده نخواهیم بود و بازی کاملی را تجربه خواهیم کرد. God of War که با ۳۰ ساعت تجربه‌ی اکشن نقش‌آفرینی در یک محیط وسیع جهان آزاد، بزرگ‌ترین نسخه‌ی سری به حساب می‌آید، در ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین) به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

۱۷ عکس از مرزهای بین‌المللی در قاره آسیا

اگر تابه‌حال سفری زمینی به کشورهای دیگر داشته‌اید، حتما از مرزهای بین‌المللی کشورها عبور ک…