Home نجوم وجود حیات فرازمینی در سندی از وب سایت ویکی لیکس تایید شده است!

وجود حیات فرازمینی در سندی از وب سایت ویکی لیکس تایید شده است!

10 second read
0
0
103

۰۴ فروردین ۹۷ ساعت ۲۱:۵۰

وجود حیات فرازمینی موضوعی بسیار جنجالی است که برای دهه‌ها موردبحث بوده و در همین رابطه، به تازگی سندی در وب سایت معروف ویکی لیکس منتشر شده که واقعی بودن موجودات فضایی را تایید می‌کند!

شاید تاکنون اسم وب سایت ویکی لیکس (Wikileaks) را شنیده باشید؛ تارنمایی معروف و جنجالی که به انتشارات سان‌شاین وابسته است و توسط شخصی به نام جولین آسانژ (Julian Assange) تاسیس شد. شروع به کار این وب سایت به سال ۲۰۰۷ برمی‌گردد و می‌توان فعالیت‌های آن را به انتشار و درز دادن اسناد، گزارش‌ها و مدارکی محرمانه که برای افکار عمومی سراسر جهان از اهمیت خبری بالایی برخوردارند، خلاصه کرد.

از زمان تاسیس این سازمان رسانه‌ای غیرانتفاعی تاکنون، چیزی در حدود ۱٫۲ میلیون سند مختلف، مربوط به افراد سرشناس و گمنامی از سراسر جهان در ویکی لیکس منتشر شده که پرده از بسیاری از رازهای محرمانه برداشته است؛ در همین رابطه، جالب است بدانیم که فایلی در این وب سایت قرار دارد که وجود حیات فرازمینی را تایید می‌کند!

وجود حیات فرازمینی در سندی از وب سایت ویکی لیکس تایید شده است!

این سند مخصوص با اسم «ملاقات شهردار با سفیر و تایید وجود حیات فرازمینی» (MAYOR MEETS AMBASSADOR, CONFIRMS EXTRATERRESTRIAL LIFE) نام‌گذاری شده است و اینطور که به نظر می‌رسد، واقعی بودن موجودات فضایی و تنها نبودن ما انسان‌ها در سراسر کیهان، در آن تایید شده است.

وجود حیات فرازمینی در سندی از وب سایت ویکی لیکس تایید شده است!

در ویکی لیکس اشاره شده که این سند در ابتدا با عنوان محرمانه بایگانی شده است و تاریخ قرار گرفتن آن بر روی وب سایت هم به سال ۲۰۱۰ برمی‌گردد. در ادامه شما را به خواندن ترجمه اصل سند دعوت می‌کنیم:

متن سند تایید وجود حیات فرازمینی

بخش اول، خلاصه: محمدسید عبیداللؤف (Mahmadsaid Ubaidulloev) شهردار دوشنبه، پایتخت تاجیکستان، در جلسه‌ای در کنار اظهار تاسف و احترام به تلفات آمریکایی‌ها در افغانستان، گفت که انتخابات پیش رو آزادانه و عادلانه برگزار خواهد شد و کمک‌های صورت گرفته به سد داغون (Roghun) به صورت داوطلبانه بوده‌اند. عبیداللؤف برای پذیرش دانشجویان تاجیکی در دانشگاه هاروارد درخواست کمک کرد، اما بلافاصله گفت که در پیدا کردن مکان جدیدی برای مرکز آموزشی آمریکن کرنر (American Corner) در دوشنبه، کمکی نمی‌کند. او وجود حیات فرازمینی بر روی سیاره‌های دیگر را تایید کرد و گفت که فعلا بهتر است بر روی حل مشکلات خود روی سیاره زمین تمرکز کنیم.

بخش دوم، افغانستان: در تاریخ ۱۳ ژانویه (سال ۲۰۱۰) سفیر آمریکا در دفتر پارلمانی شهردار دوشنبه،‌ محمدسید عبیداللؤف، با او دیدار کرد. شهردار ملاقات را با صحبت‌هایی طولانی در مورد افغانستان شروع کرد و در کنار تشکر از کمک‌ها و حمایت‌های ایالات متحده در آن کشور، گفت که با ورود به هزاره سوم و قرن بیست و یکم فعالیت‌ها آمریکا در افغانستان بسیار مهم هستند. عبیداللؤف اشاره کرد که مهم‌ترین کار در آن کشور، ایجاد نوعی احساسات ملی در میان گروه‌های نژادی مختلف بوده و آمریکا بهترین نمونه از کشوری است که چنین احساس همبستگی را در میان مردمش به وجود آورده است. شهردار دوشنبه گفت که جنگ بسیار خطرناک است و با اینکه از وجود حیات فرازمینی بر روی جرم‌های آسمانی دیگر خبر داریم، باید در ابتدا بر روی سیاره خود صلح و دوستی را برقرار کنیم.

در انتها هم ویدیویی از فیلم‌برداری دوربین‌های سازمان فضایی آمریکا، ناسا (NASA)، از یک شی ناشناس پرنده یا همان یوفو را تهیه کرده‌ایم که در میان بسیاری از علاقه‌مندان به عنوان یکی از جنجالی‌ترین سندهای وجود فرازمینی ها شناخته می‌شود و تماشای آن به هیچ وجه خالی از لطف نیست:

 

گجت نیوز

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In نجوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

اختلاف قیمت شدید در بازارا تایرهای سنگین نخی

اختلاف قیمت شدید در بازارا تایرهای سنگین نخی امتیاز بدهید به گزارش خبرگزاری ایلنا، بررسی ق…