Home بازی وبسایت IGN ایکس باکس را برای کمبود بازی‌های انحصاری به تمسخر گرفت

وبسایت IGN ایکس باکس را برای کمبود بازی‌های انحصاری به تمسخر گرفت

12 second read
0
0
21

وبسایت IGN ایکس باکس را برای کمبود بازی‌های انحصاری به تمسخر گرفت

اخیرا وبسایت IGN در پستی، کنسول ایکس باکس وان را برای کمبود بازی‌های انحصاری در مقایسه با پلی استیشن ۴ به تمسخر گرفت. این وبسایت در صفحه‌ی اینستاگرام و فیسبوک خود عکسی را برای مقایسه‌ی بین کیفیت بازی‌های انحصاری دو کنسول مایکروسافت و سونی منتشر کرد که در سمت چپ عکس بازی انحصاری جدید پلی استیشن، God of War، و در بخش مربوط به ایکس باکس، فضای خالی و سیاهی قرار داشت و به عنوان متن ضمیمه‌ی عکس،‌ جمله‌ی «می‌توانید تفاوت را مشاهده کنید؟ God of War#» نوشته شده بود.

این پست پس از مدت کوتاهی، از فیسبوک و اینستاگرام پاک شد اما یکی از کاربران سایت ResetEra قبل از پاک شدن، اسکرین‌شاتی از آن گرفت و آن را در اختیار منابع خبری قرار داد.

پیرو این پست، رایان مک‌کافری (Ryan McCaffrey)، سردبیر IGN که از این مسئله بی‌اطلاع به نظر می‌رسید، در توییتی از تیم ایکس باکس و جامعه‌ی طرفداران این کنسول، بابت این رفتار هیئت تحریریه عذرخواهی کرد و آن را «غیر حرفه‌ای و ناشیانه» خواند. توییت او از این قرار بود:

من از طرف اعضای تحریریه‌ی IGN، بابت این رفتار، از تیم ایکس باکس و جامعه‌ی طرفداران آن معذرت می‌خواهم. پستی که در اینستاگرام و فیسبوک منتشر شد نتیجه‌ی رفتاری غیرحرفه‌ای و ناشیانه بود. این پست در اسرع وقت پاک خواهد شد.

در ادامه، رئیس بخش بازاریابی ایکس باکس، آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، در توییتی از این کار مک‌کافری و هیئت تحریریه‌ی IGN قدردانی کرد.

رئیس بخش ایکس باکس مایکروسافت، فیل اسپنسر (Phil Spencer)، بارها اعلام کرده است که ایکس باکس، قصد افزایش سرمایه‌گذاری برای تولید بازی‌های انحصاری را دارد و ادعا کرده که اطمینان زیادی به موفقیت این کنسول در سال جاری دارد. پیداست که از نظر تعداد و کیفیت بازی‌های انحصاری، کنسول مایکروسافت بسیار عقب‌تر از پلی استیشن ۴ قرار دارد؛ با این وجود برای وبسایت معتبری مثل IGN، چنین رفتاری بسیار غیرحرفه‌ای تلقی می‌شود.

 

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

سوغات بنتوتا، سریلانکا – کجارو

سفر به بنتوتا، بدون خریدن سوغاتی‌های بومی و صنایع دستی سنتی، کامل نمی‌شود. سوغات بنتوتا، ب…