Home فناوری نگاهی به تفاوت های صفحه نمایش آیفون X و آیفون ۸ پلاس

نگاهی به تفاوت های صفحه نمایش آیفون X و آیفون ۸ پلاس

8 second read
0
0
44

اصلی ترین نکته در رابطه با آیفون X که سبب شده است افراد زیادی خواهان خرید آن باشند، نمایشگر آن است. آیفون X اگرچه اندازه ای کوچکتر از آیفون ۸ پلاس داشته اما موفق شده است نمایشگری بزرگتر با اندازه ۵٫۸ اینچ را در دل خود جای دهد. این در حالی است که آیفون ۸ پلاس با ابعادی بزرگتر نمایشگری ۵٫۵ اینچی دارد. البته توجه داشته باشید که با این اوصاف، قطر آیفون X بیشتر است.

با شروع عرضه آیفون X، شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که از آنجایی که قیمت این گوشی بسیار بالاست و دیگر پرچمدارن ۲۰۱۷ اپل همچون آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس نیز سرعتی همانند آن دارند، آیا نیازی به خرید این گوشی است؟

اصلی ترین نکته در رابطه با آیفون X که سبب شده است افراد زیادی خواهان خرید آن باشند، نمایشگر آن است. آیفون X اگرچه اندازه ای کوچکتر از آیفون ۸ پلاس داشته اما موفق شده است نمایشگری بزرگتر با اندازه ۵٫۸ اینچ را در دل خود جای دهد. این در حالی است که آیفون ۸ پلاس با ابعادی بزرگتر نمایشگری ۵٫۵ اینچی دارد. البته توجه داشته باشید که با این اوصاف، قطر آیفون X بیشتر است.

صفحه نمایش آیفون  X و آیفون 8 پلاس

صفحه نمایش آیفون X و آیفون ۸ پلاس

آیفون X دارای بزرگترین نمایشگری است که اپل تا کنون ساخته است. اما به لطف لب به لب بودن این نمایشگر و حاشیه کم موجود در اطراف آن، این گوشی ابعاد کمی داشته و اندازه آن نزدیک به آیفون ۸ است.

مقایسه ابعاد آیفون X و آیفون ۸ پلاس

مقایسه ابعاد آیفون X و آیفون ۸ پلاس

اپل یادآور میشود که برخلاف دیگر گوشی های آیفون که نمایشگرهای آنها از نوع LCD است، در این گوشی از نمایشگرهای OLED و البته با رزولوشن بالاتر استفاده کرده است که سبب میشود هنگامی که از فاصله نزدیک به آن نگاه میکنید، جزئیات شارپ تر دیده شوند. این نمایشگر تصاویر شفاف و دقیقی را تولید میکند که بهتر از تصاویر دیگر آیفون هایی است که تا این لحظه تجربه کرده اید.

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

۱۷ عکس از مرزهای بین‌المللی در قاره آسیا

اگر تابه‌حال سفری زمینی به کشورهای دیگر داشته‌اید، حتما از مرزهای بین‌المللی کشورها عبور ک…