Home فناوری نوکیا ۹ ۲۰۱۸ یا همان نوکیا ۸ پرو با بریدگی نمایشگر لو رفت

نوکیا ۹ ۲۰۱۸ یا همان نوکیا ۸ پرو با بریدگی نمایشگر لو رفت

1 second read
0
0
12

اطلاعاتی درباره نوکیا ۸ پرو یا نوکیا ۹ ۲۰۱۸ لو رفته است و به دلیل عدم وجود مدرک مستدل، این منبع موثق شنیده های خود را به صورت یک رندر در آورده و کنار نوکیا ۷+ قرار داده تا دید بهتری نسبت به نوکیا ۹ ۲۰۱۸ یا همان نوکیا ۸ پرو داشته باشیم! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره نوکیا ۹ ۲۰۱۸ یا همان نوکیا ۸ پرو که با بریدگی نمایشگر لو رفته است، صحبت کنیم.

به عقیده این منبع معتبر چینی نوکیا هم به جرگه برندهایی با نمایشگر دارای بریدگی خواهد پیوست. نوکیا ۹ ۲۰۱۸ یا نوکیا ۸ پرو که هنوز مشخص نیست دو روی یک سکه هستند یا دو دستگاه مجزا اما هر چه هستند یک پرچمدار ویژه برای نوکیا خواهند بود. در رندری که ایشان متصور شده اند می می بینیم بالای نمایشگر یک بریدگی وجود دارد و در آن دو دوربین دیده می شود. هنوز مشخص نیست که این دوربین دوگانه سلفی است یا سیستم تشخیص چهره!

نمایشگر حاشیه بسیار کمی دارد اما هنوز به بی حاشیگی آیفون X نمی تواند شبیه باشد. همانطور که در تصویر پایین می بینید حاشیه نمایشگر در لبه پایین هر چند از نوکیا ۷+ کمتر است اما قطعا از آیفون X بیشتر به نظر می رسد.

نوکیا 8 پرو یا نوکیا 9 2018

نوکیا ۸ پرو یا نوکیا ۹ ۲۰۱۸

لوگوی نوکیا روی لبه پایین سمت راست یکی از عادت های ویژه و دوست داشتنی این شرکت است حال مشخص نیست واقعا چنین موقعیتی برای لوگو نوکیا انتخاب شود یا خیر. از دیگر شایعات پیرامون نوکیا ۸ پرو یا نوکیا ۹ ۲۰۱۸ حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر و سیستم چند دوربینه با قابلیت تعویض لنز یا لنز چرخان شرکت زایس است!

هنوز هیچ چیز مشخص نیست و این ها صرفا شایعاتی پیرامون پرچمدار راستین ۲۰۱۸ نوکیا با اسنپدراگون ۸۴۵ است. نظر شما چیست؟

ترنجی

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

مرور نکاتی مهم ویژه علاقمندان گشت و گذار به سبک سافاری (قسمت دوم)

سافاری به دلیل ویژگی‌های خاصش، نیازمند جمع آوری اطلاعات صحیح و برنامه ریزی دقیق است. در اد…