Home بازی نخستین جزئیات داستانی و تصاویر رسمی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

نخستین جزئیات داستانی و تصاویر رسمی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

52 second read
0
0
300

نخستین جزئیات داستانی و تصاویر رسمی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

ماه گذشته میلادی بود که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیوی بازی‌سازی ایدوس مونترال (Eidos Montreal) رسماً از بازی Shadow of the Tomb Raider رونمایی کردند؛ همچنین نخستین تریلر رسمی این بازی هم امروز زودتر از موعد فاش شد که از این نشانی می‌توانید آن را مشاهده کنید. به موجب همین امر، ناشر این بازی ضمن انتشار نخستین تریلر آن به صورت رسمی، نخستین جزئیات رسمی این بازی را هم منتشر ساخت. پیش از این قرار بود که این بازی در جشنواره Tribeca Games معرفی گردد که البته این رویداد تا چند ساعت دیگر آغاز به کار خواهد کرد.

 بنا بر اطلاعات منتشر شده از سوی سازندگان Shadow of the Tomb Raider، این بازی ماجراجویی‌های لارا را در جنگل آمریکای مرکزی (Central American) دنبال خواهد کرد که تلاش دارد از وقوع آخرالزمان مایاها جلوگیری به عمل آورد و البته که مقبره‌های جدیدی را نیز در این عنوان شاهد خواهیم بود. آن‌ها اشاره کردند که داستان این بازی، لارا را به همان مهاجم مقبره‌ای تبدیل خواهد کرد که وی می‌خواسته به آن تبدیل شود. به همین جهت، تریلر نخست این بازی هم The End of the Beginning نام دارد.

کامیلا لادینگتون (Camilla Luddington)، شخصی که صداگذاری لارای جدید را در دو نسخه قبلی از ریبوت سری بازی‌های Tomb Raider بر عهده داشته، بار دیگر برای بازی در این نقش در عنوان Shadow of the Tomb Raider بازگشته است. دیوید آنفونسی (David Anfossi)، رئیس استودیوی ایدوس مونترال، در خصوص انتظاراتی که بازی‌بازان باید از این بازی داشته باشند اینطور صحبت کرد:

Shadow of the Tomb Raider لارا کرافت را در مسیرهایی جدید و غیرمنتظره به چالش خواهد کشید. تیم ما مجموعه متنوعی از مهارت‌ها، تکنیک‌های مبارزه و تجهیزات مختلف را برای حرفه‌ای شدن بازی‌بازان خلق کرده است و اگر آن‌ها بخواهند از محیط‌های جنگلی مرگبار و مقبره‌های مختلف جان سالم به در ببرند، قطعاً به این موارد نیاز خواهند داشت.

در همین حال، یوسوکه ماتسودا (Yosuke Matsuda)، مدیرعامل شرکت اسکوئر انیکس، در خصوص توسعه بازی Shadow of the Tomb Raider توسط استودیوی ایدوس مونترال اینطور اظهار کرد:

به لطف تجربه و تخصص زیاد و همچنین دانش و آگاهی استودیوی ایدوس مونترال از این سری بازی‌ها، آن‌ها در طی همکاری خود با استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، تلاش دارند تا تجربه‌ قدرتمندی را با بازی Shadow of the Tomb Raider خلق کنند. بازی Shadow of the Tomb Raider این سری را به سطح‌های بالاتری خواهد برد و [در عین حال] لارا کرافت را به عمق‌های جدیدی خواهد کشاند.

در کنار تریلر رسمی بازی Shadow of the Tomb Raider، چندین تصویر جدید از این بازی هم منتشر شده است. شما می‌توانید تمامی این تصاویر را از انتها مشاهده فرمائید. یک پنل اختصاصی از بازی Shadow of the Tomb Raider برای جشنواره Tribeca Games تدارک دیده شده است، بنابراین اخبار و اطلاعات جدیدی از این بازی به زودی منتشر خواهد شد.

بازی Shadow of the Tomb Raider برای عرضه در تاریخ دوشنبه ۲۶ شهریور ماه (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. قابل ذکر است که علاقه‌مندان از همین حالا می‌توانند این بازی را پیش خرید کنند. در ادامه می‌توانید نخستین تریلر رسمی منتشر شده از این بازی را هم مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P

دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت تریلر با کیفیت ۴K

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

آندومتر؛ بررسی ضخامت نرمال آندومتر

مجرایی که با آن ادرار می کنید آندومتر نام دارد. در آزمایشات سونوگرافی و یا MRI، اندومتری ب…