Home فناوری میسی ویلیامز اخبار مربوط به تاریخ پخش فصل آخر سریال Game of Thrones را رد کرد

میسی ویلیامز اخبار مربوط به تاریخ پخش فصل آخر سریال Game of Thrones را رد کرد

9 second read
0
0
21

«میسی ویلیامز» (Maisie Williams) ساعاتی قبل اعلام کرد اخباری که درباره تاریخ پخش فصل آخر سریال Game of Thrones در فصل بهار منتشر شده بود، اشتباه بوده و قدیمی است.

تا هفته گذشته کسی نمی‌دانست که سریال دقیقا در چه تاریخی پخش می‌شود تا اینکه طبق اخباری که منتشر شد، خبرگزاری‌ها گفتند که میسی ویلیامز در مصاحبه اخیرش تاریخ پخش فصل نهایی سریال Game of Thrones را فصل بهار اعلام کرده است. البته تاریخی که میسی پیش‌بینی کرده بود با تاریخ‌های دیگر که همه به پخش فصل جدید در تابستان اشاره می‌کردند، مغایرت داشت ولی این احتمال که در فصل بهار شاهد پخش سریال باشیم، آن‌چنان دور از ذهن نبود چو‌ن‌ در رابطه با فصل‌های گذشته این سریال که اکثرا در فصل بهار پخش شده بودند، صدق می‌کرد.

میسی ظاهرا در مصاحبه‌اش گفته بود که فصل هشتم و نهایی سریال Game of Thrones در ماه آپریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با فروردین/اردیبهشت سال ۱۳۹۸) پخش می‌شود.

ضبط سریال در ماه دسامبر به پایان می‌رسد و اولین قسمت را در ماه آپریل پخش می‌کنیم. تقریبا چهار ماه طول می‌کشد که ویرایش‌های این قسمت‌های پایانی تمام شود. جزئیات بسیاری در ویرایش‌های نهایی به سریال اضافه می‌شود. نمی‌توان این فصل را با عجله آماده کرد. ما به طرفداران و بینندگان این را مدیونیم که فصل نهایی سریال را به بهترین نحو ممکن در اختیارشان بگذاریم.

بعد از انتشار این خبر، میسی در توییتر خود گفت که اخباری که منتشر شده، بر اساس مصاحبه‌ای بوده که او چندین سال پیش با یکی از سایت‌های خبرگزاری داشته و مربوط به فصل هشتم سریال Game of Thrones نیست.

حالا طرفداران این سریال بی‌صبرانه منتظر فصل هشتم هستند تا ببینند که سرنوشت شخصیت‌های وستروس با وجود تهدید‌ها و خطرات وایت‌واکرها چه می‌شود و متاسفانه با روندی که ساخت سریال در پیش گرفته، باید حداقل دو سال دیگر منتظر این شش قسمت نهایی سرنوشت‌‌ساز بمانیم و کسی از تاریخ دقیق پخش این فصل خبری ندارد.ad

گجت نیوز

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

آندومتر؛ بررسی ضخامت نرمال آندومتر

مجرایی که با آن ادرار می کنید آندومتر نام دارد. در آزمایشات سونوگرافی و یا MRI، اندومتری ب…