Home نجوم مشاهده یوفو توسط گیرمو دل تورو ؛ داستان از چه قرار است؟

مشاهده یوفو توسط گیرمو دل تورو ؛ داستان از چه قرار است؟

6 second read
0
0
74

مشاهده یوفو توسط گیرمو دل تورو (Guillermo del Toro)، کارگردان مشهور مکزیکی، تیتر اخیر برخی رسانه‌های مشهور است. اما آیا واقعا این کارگردان یک UFO دیده است؟

به تازگی سازنده فیلم «شکل آب» طی گفتگویی با “Hollywood Reporter”، از برخی از تجربه‌های عجیب و غیر طبیعی زندگی خود پرده برداشت. علاوه بر مواجهه با دو روح، او می‌گوید در جوانی برخوردی نزدیک با یک UFO داشته است!

شما مانند یک فرد کاملا دیوانه صحبت می‌کنید، اما من یک یوفو دیدم. من نمی‌خواستم یک یوفو ببینم.

دل تورو ضمن اشاره به طراحی ترسناک این یوفو -و با پافشاری بر اینکه در سلامت کامل هوش بوده است- گفت بعد از خرید، با دوست خود برای تماشای ستاره‌ها در حاشیه جاده‌ای در گوادالاخارا (بزرگترین شهر ایالت خالیسکو در مکزیک) همراه شد. زمانی که آنها در تاریکی تنها نشسته بودند، نوری “بسیار سریع” را در افق دیدند که در حال حرکت بود. بعد از اینکه آنها چراغ‌های خود را روشن کرده و مشغول فریاد زدن شدند، “یوفو در کمتر از یک ثانیه، از فاصله هزار متری نزدیک شد.”

به گفته دل تورو، این ترسناک‌ترین لحظه زندگی او بوده است. به علاوه، کارگردان فیلم‌های «هزارتوی پن» و «حاشیه اقیانوس»، شکل ظاهری این سفینه فضایی را بسیار غیر قابل تحمل توصیف می‌کند.

مشاهده یوفو توسط گیرمو دل تورو

شاید کمی عجیب باشد اگر این‌گونه فکر کنیم که طراحی یک یوفو واقعی شباهت زیادی به نسخه‌های هالیوودی آن داشته و یا سازندگان در فیلم‌های سینمایی مختلف، سفینه‌ها را با ظاهری عجیب‌تر از آن‌چه توسط بیگانگان ساخته شده است، طراحی کرده‌اند. به هر صورت، سال‌های زیادی از مشاهده یوفو توسط گیرمو دل تورو گذشته و این کارگردان نامزد جایزه اسکار نیز هیچ اشاره‌ای به پیشرفت‌های احتمالی در طراحی فنی این سفینه‌ها از آن زمان تاکنون نداشته است.

آن، یک بشقاب پرنده با طراحی کلیشه‌ای و چراغ‌های چشمک‌زن بود. آنها چیزی نیستند که فکر می‌کنید هستند. آنها همان چیزی هستند که فکر می‌کنید.

گجت نیوز

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In نجوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

آیا در سفرهای هوایی باید از نوشیدن آب، چای و قهوه خودداری کنیم؟

نوشیدن آب، چای و قهوه در سفرهای هوایی ممکن است این فکر را در برخی افراد ایجاد کند که آیا آ…