Home نقد و بررسی مستندی از خاطرات یک قهرمان از دوران دیکتاتوری در برزیل روی آنتن هیسپان – اخبار سینمای ایران و جهان

مستندی از خاطرات یک قهرمان از دوران دیکتاتوری در برزیل روی آنتن هیسپان – اخبار سینمای ایران و جهان

3 second read
0
0
9

سینماپرس: مستند ۴ قسمتی «فراموشی غیرمممکن» که از ۲۷ فروردین فروردین از هیسپان تی وی پخش می شود با بازسازی خاطرات قهرمان داستان، دوران دیکتاتوری و خشونت در برزیل را برای مخاطبان نشان می دهد.

به گزارش سینماپرس، مستند «فراموشی غیر مممکن» (The impossible forgetting) با بازسازی خاطرات قهرمان داستان، به بررسی وجوه مختلف سیاسی در زمان دیکتاتوری در برزیل می پردازد.

در این مستند پسر یکی از ناپدیدشدگان و قربانیان دوران خشونت نظامی در آمریکای لاتین شروع به بازسازی خاطرات خود با پدرش می کند. پدر وی که از فعالان سیاسی و از قهرمانان عصر خود بوده است در سال ۱۹۷۸ در برزیل ناپدید می شود و فرزندش بیشتر عمر خود را در نبود پدر می گذراند.

راوی این مستند به بیان خاطرات کودکی خود پرداخته و تلاش می کند تا حقایق گمشده را بازسازی کند. در این مستند با سیری تاریخی در گذشته و سفر به مکان های مختلف، به بررسی وجوه سیاسی زمان دیکتاتوری در برزیل اشاره خواهد شد.

مستند «فراموشی غیر مممکن» به تهیه کنندگی آندرس هابگر (Andres Habegger) در چهار قسمت ۲۵ دقیقه ای از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ساعت ۷:۳۰ به وقت تهران از آنتن هیسپان تی وی پخش و در ساعات ۱۴:۳۰ و ۲۰:۳۰ همان روز بازپخش خواهد شد.

سينماپرس

Load More Related Articles
Load More By مصطفی شعبانی
Load More In نقد و بررسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

امتیاز «جناب خان» به تلویزیون رسید – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: بعد از حواشی زیادی که در خصوص حضور عروسک «جناب خان» در خندوانه رخ داد، مذاکرات م…