Home خودرو محصولات جدید چری برای بازار ایران

محصولات جدید چری برای بازار ایران

2 second read
0
0
6


برنامه های جدید چری در ایران

در جریان کنفرانس خبری اخیر شرکت مدیران خودرو ، نماینده ی رسمی چری در ایران ،

معاونت کل فروش مدیران خودرو اعلام کرد  : “طی چند روز آینده تیگو ٥ جدید که شامل تغییراتی در طراحی، تجهیزات داخلی و آپشن است، رونمایی خواهد شد.”

همچنین وی از عرضه دو محصول جدید مدیران خودرو در سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در نیمه دوم امسال، سدان جدید با عنوان آریزو ٦ و یک شاسی بلند جدید به بازار معرفی خواهد شد.

تیگو ٥ یکی از پرفروش های چری در بازار ایران به حساب می‌آید.

تاکنون دو نسل از این خودرو در شرکت مدیران خودرو تولید شده و بزودی نسل جدیدتر این خودرو نیز روی خط تولید این شرکت خواهد رفت.

مهندس حسین شریعت از اعضای هیئت مدیره مجموعه مدیران خودرو در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه شرکت مدیران خودرو برای همسو سازی این شرکت با شعار تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری در سال ۹۷ مبنی بر ” حمایت از کالای ایرانی ” و تغیر دیدگاه مردم در خصوص محصولات چینی پاسخ داد: ” ما این نامگذاری را به فال نیک می گیریم و مسیر و اهداف شرکت را چیزی جدا از آن نمی دانیم. خیلی خوشبختم که خبر مسرت بخشی را در ابتدای سال جدید به شما عزیزان بدهم. به زودی فاز ٢ کارخانه با ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو در اوایل سال جدید به بهره برداری می رسد که با این حساب، ظرفیت کلی تولید به ۱۶۰ هزار دستگاه در سال خواهد رسید تا زیر ساخت لازم برای تولید بیشتر و سریع‌تر البته با کیفیت تری را در اختیار تیم تولید قرارداده باشیم.

ما به عنوان یک شرکت تولیدی در ایران مطرح هستیم و تاکنون ۴۰۰۰ نیروی ایرانی بصورت مستقیم در این شرکت فعالیت می کنند و بطور غیر مستقیم بیش از ۱۰۰۰۰ شغل دیگر نیز در شهرهای مختلف ایران فعالیت دارند که با راه اندازی خط تولید جدید بطور قطع این میزان افزایش خواهد یافت.” حسین شریعت همچنین در خصوص داخلی سازی محصولات مدیران خودرو اظهار کرد : برنامه ای منظم را از سال ها قبل آغاز کردیم و در این زمینه بسیار جدی هستیم، در حال حاضر ۳۰% داخلی سازی داریم که امیدواریم تا پایان سال ۹۷ بتوانیم از مرز ۳۰% عبور کنیم.

آقای شو معاونت کل فروش شرکت مدیران خودرو با بیان اینکه این شرکت با توجه به نیاز بازار به محصولات جدید، هرسال در زمینه نوآوری محصولات جدید فعال بوده است اعلام کرد : “طی چند روز آینده تیگو ٥ جدید که شامل تغییراتی در طراحی، تجهیزات داخلی و آپشن است، رونمایی خواهد شد.”
همچین وی از عرضه دو محصول جدید مدیران خودرو در سال جاری خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در نیمه دوم امسال، سدان جدید با عنوان آریزو ٦ و یک شاسی بلند جدید به بازار معرفی خواهد شد.

مهندس اکبری نیز در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر معرفی پرفروش ترین مدل های هریک از برند های MVM و CHERY در سال ۹۶ گفت: ” اکبری مدیر فروش مدیران خودرو : در برند ام وی ام خودروی X22 که از ابتدای سال گذشته وارد بازار شد با توجه به ویژگی ها و رده قیمتی مناسبی که داشت نسبت به محصولات دیگر فروش بیشتری داشت و همچنین در میان خودروهای چری هم تیگو ۵ پرفروش ترین محصول مدیران خودرو بوده است.”
مهندس قادری مدیر عامل خدمات پس از فروش نیز با ارائه گزارش کاملی از اقدامات بنیادی صورت گرفته در حوزه خدمات پس از فروش گفت: “نگاهی که ما به خدمات پس از فروش داریم بسیار ویژه است و با جلسات منظم در این بخش سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستیم. در بخش قطعات که یکی از حوزه های تعیین کننده است توانستیم تعمیر قطعات را از ۸۲% به ۹۲% برسانیم، امسال هم در تلاش هستیم این عدد را به ۹۵% برسانیم و همین امر است که ما را از سایر خودروسازان متمایز میکند.”
در حاشیه این نشست آخرین مرحله قرعه کشی سفر به روسیه کمپین ” هیجان جام جهانی با مدیران خودرو ” نیز انجام گرفت تا ۳ برنده نهایی مشخص شوند و لیست ۹ نفر برندگان سفر به روسیه و تماشای مسابقات جام جهانی برای این سفر آماده شوند.دنده ۶

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

گوگل می‌داند شما کجا هستید!

به گزارش ایتنا از ایسنا، با توجه به آنکه در چند سال اخیر انگشت اتهام بسیاری از کاربران و د…