Home فناوری مانیتورهای سری P1 کمپانی AOC معرفی شدند

مانیتورهای سری P1 کمپانی AOC معرفی شدند

31 second read
0
0
6

کمپانی AOC لحظاتی پیش نمایشگرهای جدید خود را در سری P1 معرفی کرد. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

 

کمپانی AOC اخیرا سری جدیدی از نمایشگرهای خود را در تحت نام P1 معرفی کرده است. این نمایشگرها در محدوده اندازه پنل ۲۱٫۵ الی ۲۷ اینچی با پنل‌‎‎های نوع TN و IPS عرضه می‌شوند که نوع آن در هر نمایشگر با توجه به اندازه و قیمت متفاوت خواهد بود.

برای توضیحی خلاصه از تمامی مدل‌ها، از نمایشگر ۲۱٫۵ اینچی در مدل AOC 22P1D شروع خواهیم کرد. مدل اول AOC 22P1D است که از یک پنل ۲۱٫۵ اینچی از نوع TN و وضوح ۱۰۸۰×۱۹۲۰ برخوردار است. مدل بعدی نمایشگر ۲۴P1 است که دارای یک پنل ۲۳٫۸ اینچی اما این بار از نوع IPS است. نسبت تصویر این نمایشگر ۱۶:۹ است و وضوح آن نیز ۱۰۸۰p است. کمپانی AOC یک نمایشگر ۲۴P1 دیگر را نیز معرفی کرده است که دارای مشخصات مشابه با مدل نام برده است و تنها تفاوت آن نسبت تصویر ۱۶:۱۰ است. و در انتهای لیست این نمایشگرها، دو مدل ۲۷ اینچی دیگر نیز هستند. نمایشگر ۲۷P1 دارای پنل ۲۷ اینچی از نوع IPS با وضوح ۱۰۸۰p است و مدل Q27P1 که پرچمدار سری P1 می‌باشد، از مشخصات مشابه به جز وضوح ۱۴۴۰×۲۵۶۰ پیکسل برخوردار است.

نمایشگرهای سری P1 از سوی کمپانی AOC دارای زاویه دید افقی ۱۷۵/ ۱۷۵ درجه هستند. در بخش اتصالات سری P1 از هاب USB 3 و ورودی‌های تصویر پورت‌ VGA، DVI-D، HDMI و DisplayPort 1.2 برخوردار هستند. همچنین این نمایشگرها از قابلیت‌های Flicker Free و low blue light نیز پشتیبانی می‌کنند.

قیمت گذاری این نمایشگرها در مدل AOC 22P1D برابر با ۱۵۹ یورو، مدل ۲۲P1 با قیمت ۱۸۹ یورو، مدل ۲۴P1 برابر با ۲۰۹ یورو، مدل X24P1 برابر با ۲۷۹ یورو، مدل ۲۷P1 (با وضوح ۱۰۸۰p) برابر با ۲۹۹ و مدل پرچمدار (Q27P1) با قیمت ۳۴۹ یورو عرضه خواهد شد.

منبع: TechPowerUp

سخت افزار ایران

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

ورود بلاکچین به صنعت بازی‌های رایانه‌ای

یک استارت‌آپ سنگاپوری به نام Egretia قصد دارد با ترکیب HTML5 و بلاکچین ، نخستین موتور و پل…