Home فناوری فولکس واگن سرویس مدرسه خودران می سازد

فولکس واگن سرویس مدرسه خودران می سازد

0 second read
0
0
10

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از میل آنلاین، فولکس واگن اعلام کرده طرح یک خودروی خودران به عنوان سرویس مدرسه در آینده نزدیک واحد مرحله تولید می شود.

این طرح خودروی اشتراکی Sedric  نام گرفته که در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۷ رونمایی شد. فولکس واگن این طرح اولیه را به عنوان «آینه حمل و نقل شهری» معرفی کرد.

به گفته این شرکت در آینده نه چندان دور والدین می توانند با فشار یک دکمه خودروی سدریک را سفارش دهند. این وسیله نقلیه چهار نفره می تواند سرنشینانش را جلوی در مدرسه پیاده کند.

البته سخنگوی فولکس واگن اشاره کرده سدریک در این برند ساخته نمی شود. اما یکی از شاخه های دیگر همین شرکت تولید خودرو را در آینده نزدیک آغاز می کند.

در این خودرو هیچ گونه پدال، فرمان یا ترمزی وجود ندارد و به گفته فولکس واگن مسافران برای استفاده از آن نیازی به گواهینامه ندارند.

در این خودرو یک نمایشگر ال ای دی وجود دارد که شیشه جلویی خودرو را می پوشاند و برنامه های تلویزیونی و فیلم برای مسافران نمایش می دهد. همچنین در آن چند فناوری ایمنی از جمله یک نماد ال ای دی روی بخش خارجی خودرو که به افراد هشدار می دهد توقف کنند و برای عبور دانش آموزان منتظر بمانند. علاوه برآن اطلاعات مفید دیگری برای رانندگان فراهم می کند.

خودرو قابلیت شناسایی صورت مسافران را دارد و درهای کشویی آن خودکار باز می شوند. فولکس واگن تاکید دارد این خودروی تمام الکتریکی مجهز به دستگاه های تصفیه هوای داخلی است.  

خبرگزاری مهر

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

بهترین رستوران های ارزان روستوف نادونو کجاست؟

تامین وعده‌های غذایی ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر از مهم‌ترین دغدغه‌های هر مسافری است. د…