Home بازی عنوان State of Decay 2 ممکن است بر روی استیم عرضه شود

عنوان State of Decay 2 ممکن است بر روی استیم عرضه شود

8 second read
0
0
10

عنوان State of Decay 2 ممکن است بر روی استیم عرضه شود

بازی State of Decay 2 یکی از محبوب‌ترین عناوینی است که بازیکنان بسیاری منتظر عرضه آن هستند، اخیرا دیده شده که نسخه دمو این بازی در PAX East در حال تلاش برای اتصال به سرورهای استیم بوده.

به دنبال انتشار اطلاعات و اخبار جدیدی از عنوان State of Decay 2، حجم نهایی این بازی مشخص شد و اطلاعاتی جدید از پیش نمایش آن به دست آمد. اخیرا اخباری به بیرون درز پیدا کرده است که خبر از تلاش سازندگان این عنوان برای اتصال به سرورهای استیم می‌دهد، خبری که برای بسیاری از بازیکنان می‌تواند خوشحال کننده باشد. اکنون به نظر می‌رسد سازندگان این بازی به صورت جدی قصد دارند تا آن را بر روی استیم عرضه نمایند.

این اطلاعات توسط یک کاربر به نام Chairmanchuck که عضو انجمن ResetEra می‌باشد، منتشر شده است. بر طبق اطلاعات منتشر شده توسط این کاربر، به نظر می‌رسد سازندگان بازی قصد دارند تا این عنوان را به سرورهای استیم متصل کنند. هر چند که این اطلاعات به صورت رسمی رد یا تایید نشده‌ است اما احتمال زیادی وجود دارد که این بازی بر روی استیم منتشر شود.

از آنجایی که نسخه قبلی این عنوان نیز در استیم منتشر شده است، رد کردن صحت این اطلاعات کاری دشوار است و به نظر می‌رسد باید منتظر تایید رسمی در مورد این موضوع ماند.

 

عنوان State of Decay 2 در تاریخ ۲۲ مه (۱ خرداد)‌ برای رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. نظر شما کاربران گیمفا در این باره چیست؟

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

هزینه سفر به ماکو چقدر است؟

شهر ماکو به دلیل برخورداری از بازارچه‌های مرزی، نه تنها مقصد خوبی برای سفر بوده، بلکه هزین…