Home بازی عنوان Shadow of the Tomb Raider فردا معرفی خواهد شد

عنوان Shadow of the Tomb Raider فردا معرفی خواهد شد

14 second read
0
0
11

عنوان Shadow of the Tomb Raider فردا معرفی خواهد شد

بنظر می‌رسد نام ماجراجویی بعدی لارا کرافت Shadow of the Tomb Raider خواهد بود که قرار است سپتامبر امسال برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

اواخر سال ۲۰۱۷ بود که بطور رسمی تائید شد نسخه جدیدی از سری Tomb Raider در دست ساخت و توسعه قرار دارد. حال امروز با توجه به آنچه که در وب‌سایت رسمی بازی به انتشار رسیده، جزئیات تاز‌ه‌ای از ماجراجویی بعدی لارا کرافت بدست آمده است.

امروز وب‌سایت رسمی Tomb Raider طی یک بروزرسانی، آماده رونمایی از چیزی شد که قرار است فردا رقم بخورد. با ورود به سایت بازی پیامی تحت عنوان “۱۵ مارس (۲۴ اسفند) ساعت ۱۶:۳۰ (به وقت ایران)” برای شما به نمایش درخواهد آمد. اما با بررسی کدهای وب‌سایت بازی، بنظر می‌رسد که خود سازندگان نیز بصورت نامحسوس سعی در اعلام نام و تاریخ انتشار نسخه بعدی Tomb Raider دارند.

عنوان Shadow of the Tomb Raider پایانی خواهد بود بر ماجراجویی‌های لارا کرافت که در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) در دسترس قرار خواهد گرفت.

سایر اطلاعات قابل توجهی که در کدهای سایت ذکر شده، اعلام می‌دارد که بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد، و اینکه در تاریخ ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) پیش‌خرید عنوان مذکور در دسترس قرار خواهد گرفت.

در پایان لازم بذکر است که نام Shadow of the Tomb Raider مدتی بود که بعنوان شایعه در فضای مجازی دست به دست می‌شده و برای طرفداران چندان غافلگیر کننده نبود. باید دید که فردا از چه چیزی رونمایی خواهد شد. نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

مرور نکاتی مهم ویژه علاقمندان گشت و گذار به سبک سافاری (قسمت دوم)

سافاری به دلیل ویژگی‌های خاصش، نیازمند جمع آوری اطلاعات صحیح و برنامه ریزی دقیق است. در اد…