Home آموزش عنوان جدید Battlefield در هفته آینده رسما معرفی خواهد شد

عنوان جدید Battlefield در هفته آینده رسما معرفی خواهد شد

11 second read
0
0
33

از پیشتر تا به حال بنا بر شایعاتی که منتشر شده بود از معرفی عنوان جدیدی از سری بازی‌های Battlefield مطلع بودیم. حال طبق اعلام رسمی کمپانی EA، در هفته آینده عنوان جدید Battlefield V معرفی خواهد شد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Battlefield

عناوین شوتر اول شخص Battlefield را به خوبی می‌شناسیم و مدتی است که همگی منتظر معرفی کمپانی EA از نسخه جدید این عنوان هستیم. پیشتر شایعاتی مبنی بر اینکه نسخه بعدی این عنوان تحت نام Battlefield V معرفی می‌شود، منتشر شدند. در این شایعات اشاره شد، عنوان Battlefield V داستانی مربوط به جنگ جهانی دوم را خواهد داشت. همچنین برخی از شایعات این موضوع را رد کرده و اشاره داشتند که این عنوان داستانی در در ادامه نسخه چهارم از Battlefield را خواهد داشت.

روز گذشته کمپانی EA طی یک استریم زنده در سرویس یوتیوب و توئیچ (Twitch) خبر از معرفی عنوان Battlefield V در هفته آینده داد. با این حال ما در هفته آینده شاهد معرفی رسمی این عنوان هستیم. تا به اینجا تنها خبر از معرفی این عنوان در هفته آینده منتشر شده و اشاره‌ای به جزئیات بیشتر، مخصوصا درباره داستان این عنوان نشده است. می‌بایست تا هفته آینده صبر کرد تا دید در این عنوان چه جنگ تمام عیاری قرار است تجربه شود.

منبع: Guru3D

سخت افزار ایران

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

آیا در سفرهای هوایی باید از نوشیدن آب، چای و قهوه خودداری کنیم؟

نوشیدن آب، چای و قهوه در سفرهای هوایی ممکن است این فکر را در برخی افراد ایجاد کند که آیا آ…