Home بازی صحبت‌های تتسویا نومورا در خصوص شخصیت جدید عنوان Kingdom Hearts 3

صحبت‌های تتسویا نومورا در خصوص شخصیت جدید عنوان Kingdom Hearts 3

11 second read
0
0
33

صحبت‌های تتسویا نومورا در خصوص شخصیت جدید عنوان Kingdom Hearts 3

صحبت‌های جدید کارگردان عنوان Kingdom Hearts 3، یعنی تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، شاید نشان از انتشار تریلری جدید از این بازی داشته باشد.

طی نشست Kingdom Hearts Union χ که اخیرا توسعه دهندگان این سری برپا کردند، تتسویا نومورا کارگردان این سری از بازی‌های اسکوئر انیکس اطلاعات جالب و قابل توجهی از عنوان مورد انتظار Kingdom Hearts 3 فاش کرد. به نظر می‌رسد که یک شخصیت جدید از دنیای دیزنی (Disney) در عنوان Kingdom Hearts 3 حضور خواهد داشت که این موضوع به طور دقیق در آینده توسط توسعه دهندگان این بازی روشن سازی و رفع ابهام خواهد شد.

طبق خبرهایی که در این زمینه رسیده، به نظر می‌رسد که این شخصیت به عنوان یک Summon در این بازی حضور خواهد داشت. این که دقیقا با این شخصیت جدید دنیای بازی به شکل خواهد بود، و یا این که به طور دقیق خود این شخصیت چه نام دارد، چیز‌هایی هستند که هنوز مشخص نشده‌اند. انتظار می‌رود که نومورا جزئیات بیشتری در این زمینه در اختیار کاربران قرار دهد. او اعلام کرده است که کاربران باید منتظر باشند تا اطلاعات و جزئیات بیشتر از این شخصیت در تریلرهای آینده این بازی منتشر شود.

اعلام این موضوع که بازی‌بازان می‌توانند در تریلر بعدی این عنوان شاهد معرفی شخصیت جدید آن باشند، مهر تاییدی است بر این که به‌زودی تریلری جدید از این بازی منتشر خواهد شد. اما سوال اینجا است که دقیقا چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد؟ آیا منظور نومورا از عبارت “به‌زودی” رویداد E3 پیش‌رو است و یا وی زمان زودتری را برای معرفی شخصیت جدید بازی خود در نظر گرفته است؟ این چیزی است که هنوز به طور دقیق مشخص نشده و ما باید تا روشن شدن این موضوع صبر کنیم، اما امیدواریم که این اتفاق هر چه‌ زود‌تر رخ دهد و ما شاهد انتشار تریلری جدید از این بازی مورد انتظار باشیم تا با شخصیت جدید این بازی از دنیای دیزنی بیشتر آشنا شویم.

قرار است که Kingdom Hearts 3 در سال جاری میلادی برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. این بازی هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد که احتمالا در رویداد E3 امسال این موضوع هم روشن خواهد شد. شما می‌توانید برای کسب آخرین خبرها از این بازی و همینطور سایر بازی‌ها با گیمفا همراه باشید.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

ژاپن، الگوی مناسب گردشگری برای ایران

ژاپن به‌عنوان کشوری موفق در زمینه جذب گردشگر و صنعت گردشگری، می‌تواند الگوی خوبی برای جذب …