Home بازی شایعه: Grand Theft Auto 6 در Vice City جریان خواهد داشت و در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد

شایعه: Grand Theft Auto 6 در Vice City جریان خواهد داشت و در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد

38 second read
0
0
10

شایعه: Grand Theft Auto 6 در Vice City جریان خواهد داشت و در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد

سری Grand Theft Auto یکی از محبوب‌ترین سری‌ بازی‌ها در دنیای بازی‌های رایانه‌ای است. عنوانی که در هر سالی که عرضه شود همه توجه‌ها را به خود جلب خواهد کرد، به طوری که هیچ بازی دیگری در آن سال به اندازه آن به چشم نخواهد آمد. در حال حاضر شایعات جدیدی از نسخه بعدی این سری مطرح شده که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

راکستار گیمز (Rockstar Games)‌ یکی از بزرگ‌ترین، بهترین و محبوب‌ترین سازندگان بازی‌های ویدئویی است که در حال حاضر سخت مشغول پروژه Red Dead Redemption 2 و توسعه آن است. راکستار منابع زیادی را در اختیار گرفته تا روی بخش آنلاین این عنوان به خوبی کار شود و این بخش بدون هیچ ایرادی در اختیار کاربران قرار گیرد. جدای از آن، به نظر می‌رسد که یکی از منابع داخلی راکستار صحبت‌هایی در خصوص Grand Theft Auto 6 با گروه یوتیوبر The Know داشته است که با هم نگاهی به جزئیات آن خواهیم داشت.

به نظر می‌رسد که Grand Theft Auto 6 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد و شامل اولین پروتاگونیست زن در این سری نیز خواهد بود. در کنار جریان داشتن این بازی در Vice City بخش‌هایی از آن نیز در فلوریدای جنوبی جریان خواهد داشت و بازی‌بازان برای انجام برخی ماموریت‌های این بازی، به آمریکای جنوبی سفر خواهند کرد. در کنار همه این اطلاعات، مشخص نیست که آیا این بازی نیز مانند Grand Theft Auto 5 شامل چند شخصیت قابل بازی خواهد بود یا خیر.

همانطور که می‌دانید شایعات و بحث‌های زیادی پیرامون بازی‌های محبوب، هر روزه در سراسر دنیای مجازی مطرح می‌شوند که اگر بخواهیم به همه آن‌ها توجه کنیم از اعتبار خود کاسته‌ایم، اما این مورد خاص را نباید سطحی دید و به راحتی از کنارش رد شد، چرا که توسط The Know مطرح شده است. گروه The Know شاید به نوعی از سایر گروه‌ها و افرادی که درمورد بازی‌های محبوب شایعه درست می‌کنند، مطرح‌تر و معتبرتر باشد. The Know در گذشته نیز شایعاتی را مطرح کرده که تبدیل به واقعیت شده‌اند. به عنوان مثال The Know در گذشته تاریخ انتشار و ماه عرضه Rise of the Tomb Raider برای پلی‌استیشن ۴ را به درستی پیش‌بینی کرده بود، و یا در گذشته اطلاعاتی از Dark Souls 3 قبل از معرفی رسمی آن منتشر کرده بود که کاملا درست از آب درآمدند. اما در خصوص Grand Theft Auto 6، خود آن‌ها هم اعلام کرده‌اند که این اطلاعات فعلا در حد شایعه مطرح است و زیاد قابل استناد نیستند.

اما جدای از این مسائل، ما دوست داریم نظر شما را در خصوص بازگشت Grand Theft Auto به شهر Vice City بدانیم. ما از سال ۲۰۰۲ در عنوان Grand Theft Auto: Vice City و همینطور ۲۰۰۶ با عنوان Grand Theft Auto: Vice City Stories، دیگر تجربه حضور در این شهر را نداشته‌ایم. نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا دوست دارید همانطور که آخرین نسخه این سری ما را به San Andreas برد، باز هم حضور در یکی از خاطره‌انگیز‌ترین شهرهای این سری را تجربه کنید و یا دوست دارید شهر جدیدی را با طراحی جدید شاهد باشید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

۱۲ فرودگاه در روسیه با ساختمان های چوبی

تابه حال فرودگاه‌هایی از جنس چوب دیده‌اید؟ اگر شما نیز مسافر جام جهانی ۲۰۱۸ به روسیه هستید…