Home بازی سی‌دی پراجکت: منتظر معرفی ناگهانی Cyberpunk 2077 باشید!

سی‌دی پراجکت: منتظر معرفی ناگهانی Cyberpunk 2077 باشید!

17 second read
0
0
7

سی‌دی پراجکت: منتظر معرفی ناگهانی Cyberpunk 2077 باشید!

یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال را می‌توان Cyberpunk 2077 نامید. عنوانی که توسط استودیوی محبوب سی‌دی پراجکت رد ساخته می‌شود. حال تعدادی از افراد کلیدی استودیو درباره نحوه معرفی و بازاریابی Cyberpunk 2077 صحبت کرده‌اند که بسیار قابل توجه است.

Piotr Nielubowicz و Adam Kiciński از استودیوی سی‌دی پراجکت رد اخیرا در رویداد Pareto Securities Gaming Seminar 2018 حضور پیدا کردند و اطلاعات جالبی از عنوان مورد انتظار استودیو انتشار دادند.

این استودیو هیچگونه تاریخ دقیقی از زمان معرفی Cyberpunk 2077 به طرفداران نداده است؛ دلیل اینکار طبق گفته تهیه کنندگان استودیو این است که آن‌ها روش بازاریابی‌های کنونی را قبول ندارند. طبق گفته سی‌دی پراجکت آن‌ها علاقه‌ای ندارند که ابتدا تیزر کوتاهی از بازی بدهند و زمان انتشار تریلر کامل را اعلام کنند یا اینکه با انتشار تصاویر و ویدیوهای کوتاه به تاریخ مشخصی اشاره داشته باشند بلکه طرفداران باید منتظر معرفی ناگهانی Cyberpunk 2077 باشند! آن‌ها به محض معرفی Cyberpunk 2077 اطلاعات بسیار کاملی از گیم‌پلی، داستان و دنیای بازی در اختیار عموم قرار خواهند داد.

در دیگر اخبار انتشار یافته درباره بازی Cyberpunk 2077، شاهد آن بودیم که بر اساس گزارش‌های منتشر شده، نام استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت رد در بین نام شرکت‌هایی که در رویداد E3 2018 حضور خواهند یافت، وجود دارد و از آنجایی که این اطلاعات از وب‌سایت رسمی این نمایشگاه بدست آمده، می‌توان تقریباً مطمئن بود که بازی Cyberpunk 2077 مهم‌ترین دلیل حضور این استودیوی خوشنام در رویداد نامبرده است.

از سوی دیگر مارچین ایوینسکی (Marcin Iwiński)، یکی از بنیانگذاران استودیوی سی‌دی پراجکت رد، در گفتگو با وب‌سایت PC Gamer اظهار داشت که سی‌دی پراجکت رد در حال حاضر تماماً بر روی بازی Cyberpunk 2077 تمرکز دارد.

همچنین نویسنده معروف Mike Pondsmith درباره بازی تریلر بازی سرنخ‌هایی داده است:

شما در تریلر خواهید دید که چه مقدار مرگ و میر در بازی وجود دارد. از پشت پنجره‌ها، انعکاس‌ها بدن‌های بی‌جان، اخباری که در روزنامه‌ها وجود دارد و بدن‌های پراکنده شده و چیزهایی مانند آن را مشاهده خواهید کرد.

Cyberpunk 2077 عنوانی در سبک نقش آفرینی جهان باز است که در تاریخ نامشخصی انتشار خواهد یافت.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

وزیر ارتباطات درباره بازار نابسامان موبایل چه می‌گوید؟

نوسان‌های این روزهای بازار ارز، دامان تلفن همراه را گرفت؛ تا جایی که شاهد افزایش ۳۰درصدی ق…