Home بازی سازندگان Spider-Man توضیح دادند که مایلز مورالس در بازی لباس برتن نخواهد کرد

سازندگان Spider-Man توضیح دادند که مایلز مورالس در بازی لباس برتن نخواهد کرد

12 second read
0
0
14

سازندگان Spider-Man توضیح دادند که مایلز مورالس در بازی لباس برتن نخواهد کرد

بتازگی و در جریان مصاحبه‌ای با مجله Game Informer سازندگان بازی اطلاعات جدیدی را از عنوان در دست ساخت خود یعنی Spider-Man به اشتراک گذاشته‌اند. از مایلز مورالس گرفته تا جزئیاتی از زندگی پیتر پارکر.

Spider-Man عنوان انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴، شامل صحنه‌های مبارزه و تاراندازی خواهد بود که ممکن است انتظارش را داشته باشید. اما در مورد شخص پشت نقاب چه؟ استودیوی اینسومنیاک گیمز، سازنده بازی، قول این را داده که زندگی خصوصی مردعنکبوتی بخش اعظمی از تمرکز بازی را بخود اختصاص خواهد داد و در جریان مصاحبه‌ای با گیم‌اینفورمر اطلاعات اندکی در مورد شخصیت پیتر پارکر به اشتراک گذاشته است.

در ابتدا آقای برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، کارگردان Spider-Man، در مورد شایعه‌ای که چند وقتی است در فضای مجازی دست به دست می‌شود، صحبت نمود. برخی طرفداران انتظار دارند که مایلز مورالس در بازی لباس قرمز و آبی معروف خود را برتن کند، اما بنابر گفته کارگردان بازی چنین اتفاقی نخواهد افتاد:

داستان بازی در مورد پیتر پارکر است و ربطی به لباس پوشیدن مایلز مورالس ندارد. افراد بسیاری این سوال را از من در توئیتر پرسیده‌اند.

همانطور که در گذشته ذکر شده بود، در Spider-Man با نسخه مسن‌تر پیتر پارکر سر و کار خواهیم داشت – او ۲۳ سال دارد و از ۱۵ سالگی مشغول تاراندازی بوده است. پیتر نیز در این راه درگیر مشکلات معمول دوران ۲۰ سالگی خواهد بود – مسائل اجتماعی، مشکلات در روابط و همچنین پرداخت اجاره. او هم‌اکنون بعنوان دانشمند در نهادی ناشناخته کار می‌کند. استودیوی اینسومنیاک گیمز نیز تاکنون در مورد این بخش بسیار محافظه کارانه عمل کرده است، اما گزینه‌های بسیاری وجود دارند: اسکورپ؟ صنایع استارک؟ و یا کارآموزی برای گروه چهار شگفت‌انگیز؟

بخشی از داستان Spider-Man در ماه اکتبر جریان دارد و در این بین مدل مو و لباس شخصیت‌ها تغییر خواهند کرد تا گذر زمان نشان داده شود. برطبق سنت‌های گذشته Spider-Man نیز، ذهنیت مردم نیویورک نسبت به مردعنکبوتی متفاوت خواهد بود – برخی از مردم طرفدار او هستند و عده‌ای دیگر وی را یک تهدید تلقی می‌کنند.

پایان بازی نیز منجر به دستگیری The Kingpin خواهد شد، اما فعالیت‌های یک اَبَرقهرمان هیچگاه تمام نمی‌شود. بازی‌نامه Spider-Man حدودا شامل ۴۰۰,۰۰۰ کلمه است (معادل رمانی با ۳,۳۳۳ صفحه)، بنابراین تا زمان رسیدن به انتهای بازی منتظر اتفاقات ناگوار بسیاری باشید. کریستوس گیج (Christos Gage)، از نویسندگان کمیک‌های دنیای مارول، کسی که تیم را در نگارش بازی‌نامه Spider-Man یاری کرده، در مورد بازی کاملا هیجان‌زده است.

نمی‌خواهم بزرگ‌نمایی کنم، اما فکر می‌کنم در مسیر درستی قدم گذاشته‌ایم. امیدوارم حسی که پس از تجربه بازی به کاربران دست می‌دهد “بالاخره یه عنوان خوب” باشد! نمی‌خواهم به عناوین قبلی Spider-Man بی‌احترامی کنم، اما امیدوارم طرفداران با تجربه بازی ما بگویند “واو، حسی شبیه به مردعنکبوتی دارم. فوق‌العاده است”.

عنوان Spider-Man قرار است در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۶ شهریور ۱۳۹۷) بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

هندوانه غول پیکر، جاذبه جدید گردشگری استرالیا

هندوانه غول پیکر نمادی فرهنگی و جدید است که به تازگی در یکی از ایالت‌های استرالیا به گردشگ…