Home پزشکی زمان نمایشگاه تخصصی کتاب های علوم پزشکی، دارویی و دانشگاهی

زمان نمایشگاه تخصصی کتاب های علوم پزشکی، دارویی و دانشگاهی

2 second read
0
0
45

شما هم جزء افرادی هستید که مشتاقانه منتظر برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب های علوم پزشکی و دارویی هستید؟ در این نمایشگاه کلیه کتاب های دانشگاهی نیز به فروش می رسد. به گفته دکتر مهرشاد کاظمی که سمت معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل را برعهده دارند؛ این نمایشگاه کتاب در مهرماه امسال برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر مصاحبه ایشان را از دکتر سلام بخوانید.

نمایشگاه تخصصی کتاب

زمان برگزاری بزرگترین نمایشگاه تخصصی کتاب های علوم پزشکی، دارویی- دانشگاهی

سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی- دانشگاهی همزمان با نمایشگاه بین المللی ایران فارما در مهرماه سال جاری برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، دکتر مهرشاد کاظمی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل با بیان اینکه سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی- دانشگاهی در فضایی ۲ برابر فضای سال قبل برگزار خواهد شد گفت: سال گذشته ۳۵ ناشر تخصصی در نمایشگاه حاضر بودند که با توجه به استقبال دانشجویان و اساتید و سطح درخواست ها، امسال این آمار افزایش خواهد یافت.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران افزود: با حمایت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی همانند سال گذشته یارانه یک میلیارد ریالی به این نمایشگاه تخصیص داده خواهد شد و در سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی – دانشگاهی میزبان تازه های نشر ۲۰۱۹ در حوزه های مختلف علوم پزشکی و دارویی خواهیم بود ، همچنین با هماهنگی های انجام شده انتظار داریم بیش از  ۳۰هزار دانشجوی مرتبط با علوم پزشکی و دارویی از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه، ۲۰ درصد تخفیف ویژه به ناشرانی که عضو انجمن فرهنگی ناشران کتب علوم پزشکی- دانشگاهی هستند، اختصاص داده خواهد شد و ناشران و رسانه های سلامت محور می توانند با برنامه ریزی های انجام شده در این نمایشگاه علاوه بر تبادل نظر، مسائل و مطالبات صنفی خود را در قالب نشست هایی دنبال کنند .
گفتنی است سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی – دانشگاهی و دومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور ۲ الی ۴  مهرماه در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

دکتر سلام

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

هشدار ایران‌خودرو درباره فروش غیرقانونی

هشدار ایران‌خودرو درباره فروش غیرقانونی امتیاز بدهید گروه صنعتی ایران‌خودرو اقدام افراد یا…