Home اخبار رتبه‌های برتر مسابقات بین‌المللی و ربوکاپ استخدام دانشگاه آزاد می‌شوند

رتبه‌های برتر مسابقات بین‌المللی و ربوکاپ استخدام دانشگاه آزاد می‌شوند

0 second read
0
0
30

به گزارش ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد رهبر روز پنجشنبه در افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران اظهار کرد: دانشجویان و برگزیدگان دوره های مختلف این مسابقات در عرصه های بین المللی اثبات شده اند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
وی با تشکر از برگزارکنندگان این رویداد علمی که باعث تشویق جوانان و دانشمندان آینده کشور است و شرکت کنندگان در مسابقات که با عزم و اراده در این عرصه بین المللی مشارکت کرده اند، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه، عرصه نمایش قدرت و اقتدار جوانان ماست که توانستند شعار «ما می توانیم» را به «ما توانستیم» تبدیل کنند.
رهبر با اشاره به اینکه جوانان ایرانی خود را در رقابتی بین المللی محک می زنند، تاکید کرد: این نمایشگاه «اثبات خودباوری» است تا جوانان باور کنند نه تنها چیزی از جهان کم ندارند، بلکه می توانند در عرصه های بین المللی دنیا را نیز پشت سر بگذارند.
رئیس دانشگاه آزاد، مسابقات و نمایشگاه بین المللی ربوکاپ را آغاز یک حرکت دانست و بیان کرد: ماندن در این مرحله شایسته نیست بلکه این مسیر باید به فتح قله های بزرگ علمی ختم شود.
رهبر تاکید کرد: در سال حمایت از تولید داخلی باید بتوانیم محصولات با کیفیت تولید کنیم تا در سطح بین المللی رقابت کنیم و این نمایشگاه نمایش قدرت علمی است و باید اثبات کنیم که قادریم از علم، به تولید ثروت برسیم.
سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۱۸ از صبح امروز، ۱۶ فروردین ماه با رقابت ۴۷۸ تیم از ۱۲ کشور جهان از جمله ترکیه، آلمان، چین، آمریکا، هلند، فرانسه، انگلیس، پرو، هند، سنگاپور و کره جنوبی در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
این رقابت ها که تا ۱۸ فروردین ماه ادامه خواهد داشت در ۲۶ لیگ برگزار می شود و بخش های دانشجویی با ۱۰ لیگ و ۱۳۲ تیم، لیگ دانش آموزی با ۱۹۳ تیم، بخش شبیه سازی با ۵ لیگ و ۶۰ تیم و بخش کاربردی با ۴ لیگ و ۹۳ تیم در آن حضور خواهند داشت.
فراهنگ ** ۷۵۶۱ **۱۰۵۵

انتهای پیام /*

خبر گزاری جمهوری اسلامی

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

تماشا کنید؛ جزیره لنکاوی، بهشتی زمینی در مالزی

لنکاوی یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری مالزی بوده که طبیعت رویایی و مثال‌زدنی آن برای گر…