Home بازی جزئیات جدیدی از Kingdom Hearts III منتشر شد

جزئیات جدیدی از Kingdom Hearts III منتشر شد

20 second read
0
0
11

جزئیات جدیدی از Kingdom Hearts III منتشر شد

پس از نمایش تریلر جدیدی از Kingdom Hearts III طی رویداد [Kingdom Hearts Union χ[Cross در آناهایم کالیفرنیا، کارگردان این عنوان یعنی تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک گذاشته است.

اول از همه، دریافته‌ایم مینی‌گیم‌ها که Classic Kingdom نام دارند، داخل بازی کشف و آزاد شده و سپس در ماشین Sora’s LCD در دسترس قرار خواهند گرفت. به‌طور کلی ۲۰ مینی‌گیم وجود دارند و تعدادی از آن‌ها نیز قبل از عرضه‌ی رسمی بازی در [Kingdom Hearts Union χ[Cross قابل بازی خواهند بود.

نکته‌ی جالب دیگر، رویداد جدیدی در [Kingdom Hearts Union χ[Cross است که هم‌اکنون جریان دارد و به ۳۰۰ بازیکن خوش‌شانس این فرصت را می‌دهد که نامشان در Kingdom Hearts III ثبت و قرار داده شود. با این وجود، تتسویا نومورا از توضیح چگونگی نمایش نام‌ها در بازی پرهیز کرده و همچنان طرفداران را کنجکاو باقی گذاشته است.

افرادی که قصد حضور در این رویداد را دارند، می‌توانند از اینجا اقدام به شرکت در آن کرده و سپس در سه دسته‌ی میزان روزهای ورود به حساب کاربری، چالش بالاترین امتیاز و نشان‌های Toon Moogle امتیاز جمع‌آوری کنند. نکته‌ی جالب اینجاست که هرگز پیامی مبنی بر برنده شدن در این رویداد دریافت نمی‌کنید و هنگام تجربه‌ی بازی، مستقیماً با دیدن نامتان در آن غافلگیر خواهید شد!

Kingdom Hearts III در تاریخ مشخصی در سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

الزامات حاکم بر اینترنت اشیا در شورای عالی فضای مجازی تصویب شد

در این جلسه وظایف اجرایی شورای عالی انفورماتیک که بر اساس مصوبه جلسه بیست و هشتم شورای عال…