Home فناوری توشیبا هارد های سری S300 و V300 را معرفی کرد

توشیبا هارد های سری S300 و V300 را معرفی کرد

13 second read
0
0
13

توشیبا امروز دو سری هارد های خود به نام های S300 و V300 را معرفی کرد. با سخت افزار همراه باشید.

سری هارد های V300 ویژه سیستم های Video Stream است که حداکثر در ظرفیت ۳ ترابایت قابل دسترس خواهد بود. این سری از هاردها مناسب برای مصارف خانگی بود که از سیستم های ابتدایی بهره میبرند. در مقابل سری S300 است که برای مصارف حرفه ای پیشنهاد میشود و تا  ۱۰ ترابایت در اختیار مصرف کننده قرار میگیرد. این هاردها قابلیت سرویس دهی به صورت ۲۴/۷ (سیستم های همیشه روشن، ۲۴ به ۲۴ ساعت روز و ۷ به ۷ روز هفته اشاره میکند) را دارا میباشند که به همراه حداکثر ۲۵۶ مگابایت کش به راحتی نیاز مصرف کننده را مرتفع میسازد. این سری هاردها با سرعت ۷۲۰۰ دور در دقیقه و حداکثر سرعت نوشتن اطلاعات ۲۴۸ مگابایت بر ثانیه عملکرد خوبی خواهند داشت. به علاوه موارد یاد شده S300 از سنسور داخلی RV بهره میبرد که به سیستم های دارای چند هارد و ارتعاشات ناشی از این هارد ها کمک شایانی میکند. توشیبا اعلام کرده این هارد میتواند تا ۱۸۰ ترابایت در سال فشار کاری را پاسخگو باشد. کاربران میتوانند از S300 در سیستم های sDVR و sNVR و سیستم های ترکیبی آنالوگ و IP و سیستم های RAID استفاده کنند.

هاردهای سری V300 که برای مصارف غیر حرفه ای نظیر مشاهده و ضبط تصاویر، ادیت فیلم، ست آپ باک ها، DVR ها و NVR ها طراحی شده، از تکنولوژی بازوی سایلنت بهره میبرند و کاهش مصرف ۲۵ درصدی انرژی را نیز به همراه دارند.

توشیبا برای هر سری از هارد های خود یک رنگ در نظر گرفته است که میتوان روی محصولات و قفسه فروشندگان خرد، مشاهده کرد. این رنگ ها برای راحتی کاربران در نظر گرفته شده تا کاربران و خریداران هنگام تهیه هارد دچار اشتباه و سردرگمی نشوند. رنگ سبز برای سری S300 و رنگ آبی برای سری V300 در نظر گرفته شده است.

این هارد ها در ماه آوریل ۲۰۱۸ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع guru3d

سخت افزار ایران

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

هزینه سفر به ماکو چقدر است؟

شهر ماکو به دلیل برخورداری از بازارچه‌های مرزی، نه تنها مقصد خوبی برای سفر بوده، بلکه هزین…