Home خودرو تمامی مدل های دی اس از سال ۲۰۲۵ به صورت تمام الکتریکی عرضه می شوند

تمامی مدل های دی اس از سال ۲۰۲۵ به صورت تمام الکتریکی عرضه می شوند

5 second read
0
0
26


DS چند سالی است که در حال تحقیق بر روی خودروهای تمام الکتریکی یا EV است و اولین دی اس تمام الکتریکی در طی هفته های آتی رونمایی خواهد شد. این شرکت اعلام کرده که از سال ۲۰۲۵ تمامی خودروهای تولیدی خود را با سیستم تمام الکتریکی عرضه می کند و دیگر استفاده ای از موتورهای درون سوز نخواهد کرد.

اما مسیر بسیاری تا سال ۲۰۲۵ باقی مانده و دی اس در اقدام اول ، یک نسخه ی پلاگین هیبریدی از دی اس ۷ کراس بک با پسوند E-Tense 4*4 را از سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد کرد. همانطور که از نام آن مشخص است و البته خود دی اس نیز اعلام نموده است ، این خودرو از سیستم چهار چرخ محرک بهره می برد.

DS 7 Crossback E-Tense 4×۴

خروجی ترکیبی این مدل پلاگین هیبریدی نهایتا ۳۰۰ اسب بخار بوده و علاوه بر آن ، این مدل مجهز به حالت تمام الکتریکی است که می تواند با استفاده از شارژ باتری هایش مسیری پنجاه کیلومتری را طی کند. قوای فنی این خودرو مطابق چرخه ی WLTP توسعه می یابد که کم کم در حال جایگزینی با چرخه ی NEDC می باشد.

علاوه بر این برخی خبرنگاران حدس میزنند که در نمایشگاه خودروی پاریس که اکتبر برگزار می شود ، مدل تمام برقی دی اس ۳ کراس بک نیز رونمایی شود. این مدل ها شروعی خواهند بود برای ارایه ی بیشتر مدل های تمام الکتریکی در گروه پژو سیتروئن که اکنون واکسهال و اوپل نیز به آن افزوده شده اند.دنده ۶

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

ژاپن، الگوی مناسب گردشگری برای ایران

ژاپن به‌عنوان کشوری موفق در زمینه جذب گردشگر و صنعت گردشگری، می‌تواند الگوی خوبی برای جذب …