Home نجوم تلاش برای پرتاب راکت زمین تخت گرایان باز هم شکست خورد + ویدیو

تلاش برای پرتاب راکت زمین تخت گرایان باز هم شکست خورد + ویدیو

3 second read
0
0
98

مردی به نام مایک هیوز (Mike Hughes) که به عنوان سازنده راکت زمین تخت گرایان هم شناخته می‌شود، در آخرین تلاش خود برای اثبات تخت بودن زمین باز هم با شکست مواجه شد!

در شبکه‌های اجتماعی، یکی از طرفداران تئوری‌های توطئه در مورد تخت بودن زمین مدت‌هاست که توجه زیادی را به خود جلب می‌کند؛ این شخص که با نام مایک هیوز دیوانه (Mad Mike Hughes) شناخته می‌شود، در تلاش برای اثبات باورهایش در مورد ساختار کره زمین، راکتی را ساخته که به اسم موشک زمین تخت گرایان مشهور شده است.

او در تازه‌ترین اقدام خود موشک آماتوری‌اش را برای تلاشی دوباره آماده پرواز کرده بود، اما همانطور که علاقه‌مندان در استریم زنده ویدیو هیوز تماشا کردند، راکت زمین تخت گرایان در تاریخ ۳ فوریه برای بار دیگر دچار مشکل شد و گزارش شده که این موشک نتوانست سطح زمین را ترک کند!

در مورد نقشه هوشمندانه و زیرکانه هیوز می‌توان گفت که این شخص قصد دارد تا با یک موشک به ارتفاع ۵۵۰ متری صحرایی در کالیفرنیای آمریکا رفته و از آنجا، پس از گرفتن تصاویری از سطح سیاره، با چتر نجات فرود بیاید؛‌ اما دو نکته جالب در مورد این تلاش که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد این است که با رفتن به طبقات بالایی برخی برج‌های ساخته شده در کشورها می‌توان به راحتی و بدون نیاز به موشک، تا ارتفاع نیم کیلومتری زمین رفت و از طرف دیگر، قوس سیاره از این ارتفاع اصلا قابل‌دیدن نیست.

در تلاش قبلی برای پرتاب راکت زمین تخت گرایان، از آنجایی که مشخص شد بقایای این موشک پس از پرتاب در یکی از زمین‌های دولتی سقوط می‌کند، مقامات از تلاش هیوز جلوگیری کرده بودند، اما پس از مدتی این نابغه دنیای زمین تخت گرایی اعلام کرد که آزمایش افشاگرانه‌اش را از زمینی خصوصی ادامه می‌دهد.

با این حال، همانطور که هیوز در ویدیویی که مشاهده خواهیم کرد می‌گوید،‌ دلیل شکست آخرین اقدامش نقص فنی موشک بوده و برای مشخص کردن علت دقیق این اتفاق باید تا سرد شدن کامل راکت صبر کرد:

 

مایک هیوز دیوانه به جمعی از خبرنگاران که برای پروژه اخیرش جمع شده بودند گفت که امکان پرتاب مجدد راکت زمین تخت گرایان در این هفته بسیار زیاد است.

گجت نیوز

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In نجوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

با شش مورد از صنایع دستی معروف ژاپن آشنا شوید

از گذشته تا همین امروز، ژاپن با صنایع دستی خود چشم جهانیان را به سمت خود برگردانده است. در…