Home بازی تریلر رونمایی از نسخه های موبایلی عنوان Fortnite منتشر شد

تریلر رونمایی از نسخه های موبایلی عنوان Fortnite منتشر شد

10 second read
0
0
8

تریلر رونمایی از نسخه های موبایلی عنوان Fortnite منتشر شد

Fortnite بر روی دستگاه‌های موبایلی همان بازی دوست داشتنی و سرگرم کننده‌ی کنسول‌ها است. شما در Fortnite موبایلی همان گیم‌پلی، همان نقشه و همان محتوایی را دریافت خواهید کرد که بر روی دیگر پلتفرم‌ها شاهد آن بوده‌اید. علاوه بر این‌ها گفته شد که نسخه‌های موبایلی Fortnite همچون دیگر نسخه‌های بازی شامل به‌روز رسانی‌های هفتگی خواهند بود.

ثبت نام کاربران دستگاه‌های IOS برای Fortnite Battle Royale از روز گذشته آغاز شده است. این در حالی است که هنوز نوبت به کاربران اندرویدی نرسیده است و این افراد باید تا چند ماه آینده صبر کنند. شایان ذکر است که برای اجرای Fortnite، دستگاه شما باید به آخرین نسخه‌ی IOS به‌روز رسانی شده باشد.

جالب است بدانید اپیک گیمز (Epic Games) به تازگی اعلام کرد که قابلیت بازی بین پلتفرمی برای عنوان Fortnite فراهم شده است و جامعه‌ی بزرگ کاربران این بازی می‌توانند تقریباً از هر پلتفرمی به یک دیگر متصل شده و با یکدیگر بازی کنند. این قابلیت بین نسخه‌های کنسولی با رایانه‌های شخصی و نسخه‌ی موبایلی بازی برقرار است اما هنوز خبری از اتصال نسخه‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان بازی نیست. اتصال این دو پلتفرم تنها یک بار اتفاق افتاد که پس از مدت بسیار کوتاهی لغو شد؛ بنابراین اتصال آن ها نیز در آینده‌ای نزدیک چندان دور از انتظار نیست.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید نسخه‌های موبایلی عنوان Fortnite را از گیمفا مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

وزیر ارتباطات درباره بازار نابسامان موبایل چه می‌گوید؟

نوسان‌های این روزهای بازار ارز، دامان تلفن همراه را گرفت؛ تا جایی که شاهد افزایش ۳۰درصدی ق…