Home بازی تریلر جدید گیم پلی A Way Out فرار از یک بیمارستان را نمایش می دهد

تریلر جدید گیم پلی A Way Out فرار از یک بیمارستان را نمایش می دهد

16 second read
0
0
12

تریلر جدید گیم پلی A Way Out فرار از یک بیمارستان را نمایش می دهد

عنوان A Way Out جددیترین ساخته جوزف فارس، کارگردان عنوان Brothers: A Tale of Two Sons می باشد که در سال ۲۰۱۸ عرضه می گردد. حال به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که در این تریلر، شاهد بخش‌هایی از گیم پلی بازی به هنگام فرار از یک بیمارستان هستیم. با ما همراه باشید.

تا به حال تریلرهای منتشر شده از عنوان A Way Out بر روی گیم پلی بازی هنگام فرار از زندان و همکاری شخصیت های بازی متمرکز بوده است. حال به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که گیم پلی آن را هنگام فرار از یک بیمارستان نمایش داده و بار دیگر شاهد جزییات بیشتری از گیم پلی به مانند مبارزات و گزینه‌های فرار  هستیم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

  عنوان A Way Out در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۸(جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷) برای کنسول‎های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. این عنوان فقط به صورت co-op قابل بازی بوده که می توانید آن را به صورت آفلاین و یا آنلاین همراه با دوستان خود تجربه کنید. نکته مهم در رابطه با گیم پلی عنوان A Way Out این است که به لطف سرویس friends pass free trial، برای بازی با دوستان خود فقط به یک نسخه از این عنوان احتیاج دارید.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

وزیر ارتباطات درباره بازار نابسامان موبایل چه می‌گوید؟

نوسان‌های این روزهای بازار ارز، دامان تلفن همراه را گرفت؛ تا جایی که شاهد افزایش ۳۰درصدی ق…