Home بازی تریلری جدید از Total War Saga: Thrones of Britannia منتشر شد

تریلری جدید از Total War Saga: Thrones of Britannia منتشر شد

15 second read
0
0
16

تریلری جدید از Total War Saga: Thrones of Britannia منتشر شد

گیم‌پلی جدید Total War Saga: Thrones of Britannia، نشان می‌دهد که چگونه بازیکنان می‌توانند شرایط بازی را به نفع خود تغییر دهند. با مشاهده آن همراه گیمفا باشید:

روز به روز به زمان انتشار عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia نزدیک‌تر می‌شویم و امروز تریلری جدید از بازی در دسترس قرار گرفته است. تمرکز اصلی این ویدیو برروی دومین پادشاهی انگلیس بنام Mierce است.

در ابتدای تریلر شاهد هستیم که این فرقه دارای مشکلات قابل توجهی است، اما با این حال Mierce ویژگی‌های مثبتی نیز دارد که از بین آن‌ها می‌توان به شمشیرزن‌های قدرتمند و سواره نظامی فوق‌العاده اشاره نمود. این پادشاهی در تلاش است تا باری دیگر کنترل را در اختیار بگیرد. در ویدیوی منتشر شده استراتژی‌هایی ارائه می‌شود که بازیکنان می‌توانند در طول بازی از آن‌ها استفاده کنند. ترکیب پیروزی‌های قاطع و همچنین انتصاب مقامات زیرک سبب خواهد شد تا بازیکنان در بازی قدرت بسیاری بدست آورند.

عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia قرار است در تاریخ ۳ مه ۲۰۱۸ (۱۳ اردیبهشت) برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰ | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

چطور در هواپیما رفتار مناسب داشته باشیم؟

رفتار صحیح و برخورد مناسب در هر مکانی شرط حضور در آن‌جا است. اما هنگام سفر با هواپیما چه آ…