Home بازی تاریخ انتشار Hollow Knight برای نینتندو سوییچ تا پایان هفته جاری مشخص خواهد شد

تاریخ انتشار Hollow Knight برای نینتندو سوییچ تا پایان هفته جاری مشخص خواهد شد

16 second read
0
0
38

تاریخ انتشار Hollow Knight برای نینتندو سوییچ تا پایان هفته جاری مشخص خواهد شد

کاربران کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ مدت زیادی است که منتظر مشخص شدن تاریخ انتشار عنوان مستقل Hollow Knight بر روی کنسول خود هستند. خبر خوب برای این افراد این است که این امر به‌زودی محقق خواهد شد و تاریخ عرضه این بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ مشخص خواهد شد.

عنوان Hollow Knight که از ساخته‌های استودیوی Team Cherry به حساب می‌آید، سال گذشته را با موفقیت‌های زیادی پشت سر گذاشت. این بازی به عنوان یک بازی مستقل ارزشمند با موفقیت‌های عظیم مالی همراه شد که باعث افزایش تعداد کارکنان تیم توسعه دهنده این بازی نیز شد. این بازی یک عنوان تحسین شده و فوق‌العاده جذاب و دوست داشتنی است که مانند گوهر نابی در دنیای بازی‌های رایانه‌ای است و تجربه آن بر هر کسی واجب است. به همین دلیل هم کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ مقصد مناسبی برای این بازی است تا کاربران این کنسول که شاید آشنایی بیشتری با چنین عناوینی داشته باشند، قدر آن را بهتر بدانند. اگرچه این بازی با استقبال گسترده‌ای از طرف کاربران روبه‌رو شد، اما کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ نیز پلتفرمی بکر و عالی برای انتشار این بازی بر روی آن است. البته هنوز تاریخ دقیق عرضه این بازی برای این کنسول مشخص نشده است اما طبق قولی که توسعه دهندگان این بازی داده‌اند، این امر تا پایان هفته جاری محقق خواهد شد.

اگر چه استودیوی Team Cherry بازی Hollow Knight را برای رویداد بزرگ امروز آماده نکرده است، امیدواری را همچنان در دل مخاطبان زنده نگه داشته و اعلام کرده که با وجود عدم حضور این بازی در مراسم امروز، مخاطبان این بازی نباید نگران هیچ چیز باشند چرا که توجه تیم توسعه دهنده این بازی به آن‌ها قطع نشده و همچنان به فکر این افراد هستند. یک بروزرسانی در طول پروسه نسخه نینتندو سوییچ این بازی وجود خواهد داشت که به همراه تاریخ انتشار این بازی، تا پایان هفته جاری روشن خواهد شد. البته شاید هم این موضوع این معنی را داشته باشد که تاریخ دقیق عرضه این بازی مشخص نخواهد شد و به جای آن توسعه دهندگان تاریخ دیگری را برای این امر مشخص خواهند کرد و یا این که فقط بازه زمانی آن توسط تیم توسعه دهنده اعلام خواهد شد تا در آینده تاریخ دقیق‌تری مشخص گردد.

حقیقت این است که ما تا زمان مشخص شدن تاریخ انتشار این بازی، صبر کردن برایمان بسیار سخت است. Hollow Knight از زمان عرضه خود، سه بسته الحاقی دریافت کرده است که این سه بسته الحاقی شامل Hidden Dreams, The Grimm Troupe و همینطور Gods & Glory هستند. انتظار می‌رود که پس از انتشار نسخه نینتندو سوییچ این بازی، همه این بسته‌های الحاقی، برای آن در دسترس قرار داشته باشند. همینطور انتظار می‌رود که شاهد عرضه بسته الحاقی Gods & Glory که سومین بسته الحاقی این بازی است، بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی باشیم و این بسته الحاقی برای این افراد نیز در دسترس قرار بگیرد. در ادامه می‌توانید متن توییت حساب رسمی Team Cherry در توییتر را شاهد باشید که به تاریخ انتشار این بازی اشاره کرده است.

سلام به همه. ما در مراسم فردا حضور نخواهیم داشت اما تا پایان این هفته یک بروزرسانی در خصوص نسخه نینتندو سوییچ و تاریخ عرضه آن ارائه خواهیم کرد.

شما می‌توانید با دسترسی به این لینک، نقد و بررسی این بازی را که توسط همکارانم تهیه و تنظیم شده است را مشاهده بفرمایید.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

آندومتر؛ بررسی ضخامت نرمال آندومتر

مجرایی که با آن ادرار می کنید آندومتر نام دارد. در آزمایشات سونوگرافی و یا MRI، اندومتری ب…