Home خودرو بیانیه نماینده بی وای دی در ایران: از ایران نمی رود

بیانیه نماینده بی وای دی در ایران: از ایران نمی رود

0 second read
0
0
43


به گزارش روابط عمومی خودروسازی کارمانیا طی روزهای گذشته اشخاصی به اصطلاح كارشناس صنعت خودرو، خبر از خروج برخي برندهاي چيني از بازار ايران و تثبيت موقعيت برند مطبوع خود و نیز سوء استفاده از این موقعیت و بزرگنمایی اغراق آمیز علمی از سطح دانش و تخصص خویش نموده اند و برخی خبرگزاري ها متاسفانه بدون كسب اطلاع دقيق و صرفا جهت جلب مخاطب اين خبر را پوشش داده اند.


نماینده خودروسازی بی وای دی چین تاکید می کند. طبق قوانین عرف و حرفه ای جامعه خبرنگاری چه از نظر تهیه متن خبر و یا تحلیل از سوی نویسنده و چه از نظر انتشار از سوی منتشر کننده خبر(آنلاین و یا رسانه چاپی)، در صورت وجود نمایندگی رسمی در کشور هم نویسنده و هم منتشران خبر موظف به کسب اطلاعات دقیق در مورد چگونگی صحت مطلب ادا شده می باشند که این عزیزان حتي به خودشان زحمت كسب اطلاع از نماينده انحصاري برند بي واي دي در ایران را نداده و براساس حدسيات خبر از خروج بي واي دي رامنتشر نموده اند که قطعا باید پاسخگو باشند.


لازم است اعلام كنیم مادامي كه دولت چين همراه دولت و نظام ايران است کمپانی بي واي دي مانند گذشته به فعاليت خود در ايران ادامه خواهد داد.
در جمع بندی کلی اعلام می کنیم که رسانه ها باید در مقابل رفتارهای هیجانی برخی افراد سودجو مقاومت و هوشياري داشته و در سالی که آرمان و ایدئولوژی بر مبنای حمایت از کالای ایرانی، کارگر ایرانی و بالطبع مصرف کننده ایرانی می باشد با تعهد خود، بر انجام وظیفه ذاتي خود به نحو احسن اصرار نمایند.

 

 دنده ۶

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

همدان از نگاه سفرنامه نویسان خارجی

همدان یکی از اولین پایتخت‌های ایران است. آرامگاه دو تن از شخصیت‌های افسانه‌ای عهد عتیق به …