Home فناوری به نظر شما گوگل نام اندروید ۹ را چه خواهد گذاشت؟ (نظرسنجی گجت نیوز)

به نظر شما گوگل نام اندروید ۹ را چه خواهد گذاشت؟ (نظرسنجی گجت نیوز)

5 second read
0
0
32

با نزدیک شدن به معرفی و عرضه نسخه جدید اندروید گوگل، گمانه‌زنی‌ها در خصوص اسم آن قوت گرفته است. به نظر شما گوگل این بار چه خوراکی خوشمزه ای را برای نام اندروید ۹ (Android 9) انتخاب خواهد کرد؟

برخلاف سال‌های گذشته، امسال دست گوگل برای انتخاب نامی مناسب برای اندروید پی (Android P) باز است. اما شاید یکی از سخت‌ترین سال‌ها برای انتخاب اسم سیستم عامل اندروید، مربوط به دو سال پیش باشد؛ جایی که گزینه‌های زیادی پیش روی تصمیم‌گیرندگان نبود. گوگل می‌بایست مطابق با سنت دیرین خود، نام یک دسر شیرین را برای نسخه جدید سیستم عامل محبوبش انتخاب می‌کرد که تنها گزینه‌های پیش روی آنها برای انتخاب اسم اندروید N، نوقا و نوتلا بود. اما این روند برای اندروید O کمی ساده‌تر شد؛ با این حال، بهترین انتخاب همان «اوریو» بود. تصور کنید که مثلا به اندروید ۸ گوگل، اندروید Ontbijtkoek می‌گفتند!

انتخاب نام اندروید ۹ ساده‌تر از همیشه

انتخاب نام برای فرزند جدید گوگل در سال پیش رو ساده‌تر از گذشته هست؛ تعداد زیادی دسر وجود دارد که با حرف P آغاز می‌شوند. البته این کار برای ما نیز دردسر بزرگی بود و مجبور بودیم در نظرسنجی امروز، به سختی از بین همه آنها نام چند گزینه را انتخاب کنیم. شیرینی‌های دیگری هم بودند که می‌توانستند به عنوان نام اندروید ۹ در لیست ما جای داشته باشند. یکی از بهترین این انتخاب‌ها، پودینگ (Pudding) بود. با این حال، با توجه به شکل و شمایل این دسر خوشمزه، به نظر نمی‌رسد گوگل دردسر ساخت ماکت آن را به جان بخرد و احتمالا سراغ دسرهای دیگر با شکل و شمایلی ساده‌تر خواهد رفت.

اما به نظر شما گوگل کدام نام را بر روی اندروید ۹ خواهد گذاشت؟ در نظرسنجی زیر شرکت کنید و به گزینه دلخواه رای دهید. اگر اسم مورد نظرتان در این لیست نبود، آن را در بخش نظرات برای ما بنویسید.

گجت نیوز

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

اختلاف قیمت شدید در بازارا تایرهای سنگین نخی

اختلاف قیمت شدید در بازارا تایرهای سنگین نخی امتیاز بدهید به گزارش خبرگزاری ایلنا، بررسی ق…