Home بازی بسته الحاقی جدیدی برای عنوان Final Fantasy 14 ساخته می شود

بسته الحاقی جدیدی برای عنوان Final Fantasy 14 ساخته می شود

18 second read
0
0
6

بسته الحاقی جدیدی برای عنوان Final Fantasy 14 ساخته می شود

آقای نئوکی یوشیدا، کارگردان عنوان Final Fantasy 14، به تازگی رسما تایید کرده است که آن ها کار ساخت بسته الحاقی جدید را آغاز کرده و برای این عنوان برنامه ای دو ساله دارند.

شاید خیلی‌ها با آقای نئوکی یوشیدا آشنایی نداشته باشند؛ ایشان کارگردان و تهیه کننده عنوان Final Fantasy 14: A Realm Reborn هستند. این عنوان در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و تیم سازنده تلاش بسیاری برای ساخت آن انجام داد به طوری که هم اکنون به عنوان موفقی تبدیل شده  و چه از نگاه منتقدان و چه از نظر کاربران آن، از بهترین بازی های سبک نقش آفرینی آنلاین چند نفره به شمار می آید. تا کنون سه بسته الحاقی برای Final Fantasy 14: A Realm Reborn عرضه شده که آخرین بسته الحاقی، Stormblood نام داشت و در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. حال آقای یوشیدا از دشواری‌های موجود در مراحل ساخت بازی صحبت می کند:

ساخت یک عنوان Final Fantasy فشارهای بزرگی به شما وارد کرده و شما باید تمام فشار‌های وارده از سوی جامعه، کاربران، بعد تجاری قضیه و مسائل مربوط به آن را تحمل کرده و بپذیرید. من احساس می کنم در ساخت بازی Final Fantasy 14 ما با چنین شرایطی روبرو بوده ایم. البته هرکسی نمی تواند از پس این مشکلات برآمده و تنها کسی می تواند از این مخمصه نجات پیدا کند که فردی خاص باشد ولی اگر شرکت از من می خواست که یک Final Fantasy مستقل بسازم قطعا آن کار را انجام می دادم.

همچنین آقای یوشیدا در ادامه به این نکته اشاره کرد که در دو سال آینده برای عنوان Final Fantasy 14 برنامه‌های بسیاری دارند و ممکن است  طی این مدت شاهد نوآوری‌های جدیدی در بازی باشیم. حتی ایشان تایید کرد که آن‌ها کار ساخت بسته الحاقی جدید این عنوان را نیز آغاز کرده اند اما مدتی طول می کشد تا جزییات بیشتر در رابطه با این بسته الحاقی منتشر شود:

برنامه ای دوساله برای این عنوان پیش بینی شده است. ما هم اکنون طرح و برنامه کاری خود را مشخص کرده ایم اما ممکن است در این مدت شاهد اضافه شدن نوآوری‌های جدید و خارج از برنامه ای به بازی نیز باشیم و چون این یک بازی آنلاین است اگر چیزی در رابطه با آینده آن بگوییم، باعث لو رفتن آن می شود پس باید از آن محافظت کنیم. دقیقا به مانند یک سریال درام تلویزیونی که مدام می گوییم فصل بعدی چه زمانی آغاز می شود؟ ما نیز در درون مجموعه برای آن برنامه ریزی کرده ایم و البته تیم ما در حال حاضر کار ساخت بسته الحاقی جدید Final Fantasy 14 را نیز آغاز کرده است.

عنوان Final Fantasy 14: A Realm Reborn هم اکنون برای رایانه های شخصی در دسترس است.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

آیا در سفرهای هوایی باید از نوشیدن آب، چای و قهوه خودداری کنیم؟

نوشیدن آب، چای و قهوه در سفرهای هوایی ممکن است این فکر را در برخی افراد ایجاد کند که آیا آ…