Home بازی بازی God Of War بالاترین نمره در بین انحصاری‌‎های پلی‌استیشن ۴ را دارد

بازی God Of War بالاترین نمره در بین انحصاری‌‎های پلی‌استیشن ۴ را دارد

26 second read
0
0
14

بازی God Of War بالاترین نمره در بین انحصاری‌‎های پلی‌استیشن ۴ را دارد

جمعه هفته گذشته ممنوعیت انتشار نقدهای بازی God Of War جدیدترین ساخته استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) برداشته شد و این بازی توانست نمره ۹۵ را از منتقدان کسب کند. بر همین اساس این بازی توانست بالاترین نمره در بین انحصاری های کنسول پلی‌استیشن ۴ را کسب کند. نمرات این بازی از نمرات بازی‌های انحصاری دیگر این کنسول یعنی Uncharted 4: A Thief’s End, Bloodborne, The Last of Us: Remastered, and Personaپیشی گرفت.

البته این بازی از نظر نمرات در رتبه دوم انحصاری های شرکت سونی قرار می‌گیرد زیرا بازی Uncharted 2: Among Thieves با اختلاف یک نمره، یعنی مجموع نمرات ۹۶ در رتبه اول قرار دارد. همچنین این بازی توانست بالاترین نمره یک عنوان انحصاری در نسل هشتم بعد از بازی‌های انحصاری کنسول نینتندو را کسب کند (بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild با مجموع نمرات ۹۷ در رتبه اول و بازی Super Mario Odyssey در رتبه دوم بالاترین نمرات بازی‎‌های انحصاری این نسل قرار دارند).

با این حال این بازی بالاترین نمره را در بین بازی های کنسول پلی‌استیشن ۴ بدست نیاورد زیرا بازی GTA V با مجموع نمرات ۹۷ بالاترین نمره را را در بین بازی های کنسول پلی‌استیشن ۴ دارد. شاید نمرات عنوان God Of War بتواند از ۹۵ به مجموع نمره ۹۶ تغییر پیدا کند و با مجموع نمرات Uncharted 2: Among Thieves برابری کند ولی دور از ذهن است که این عنوان بتواند به مجموع نمرات ۹۷ برسد.

این بازی سه روز دیگر یعنی ۳۱ فروردین برای کنسول پلی‌استیشن ۴ به صورت رسمی منتشر می‌شود و کسانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند امروز ۱۷ آوریل می‌توانند این بازی را پیش دانلود کنند.

گیمفا

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

هزینه سفر به ماکو چقدر است؟

شهر ماکو به دلیل برخورداری از بازارچه‌های مرزی، نه تنها مقصد خوبی برای سفر بوده، بلکه هزین…