Home اخبار انتشار نخستین کتاب تخصصی شرکت های دانش بنیان حوزه مخابرات و ارتباطات

انتشار نخستین کتاب تخصصی شرکت های دانش بنیان حوزه مخابرات و ارتباطات

0 second read
0
0
11

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر مهدی فقیهی دراین خصوص اظهارکرد: این کتاب برای اولین بار درباره محصولات دانش بنیان حوزه مخابرات و ارتباطات کشور تهیه و تدوین شده و در اختیار فعالان این حوزه قرار گرفته است.
به گفته وی، تا پیش از این مرجعی برای شناسایی این محصولات و خدمات به شکل متمرکز و قابل استناد در کشور وجود نداشت.
فقیهی ادامه داد: اطلاعات این کتاب بزودی روی سامانه ای آنلاین با همین نام در اختیار عموم قرار خواهد گرفت که در آن امکان شناسایی، معرفی و ارائه محصولات و شرکت های جدید نیز وجود خواهد داشت.
وی افزود: ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی همچنین قصد دارد اطلاعات مربوط به شرکت ها و محصولات حوزه فناوری اطلاعات را نیز روی این سامانه قرار دهد و کتاب محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات نیز تا پایان شش ماهه نخست سال ۱۳۹۷ جهت استفاده فعالان این بخش تدوین و منتشر خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به تغییر برنامه های ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی در سالی که گذشت و رسالت جدید ستاد در آینده، از دستور کار این ستاد به منظور انجام اقداماتی از این قبیل برای شناسایی توانمدی های شرکت های این حوزه، ایجاد تعامل و ارتباط میان شرکت ها و سازمان ها و شکل گیری اکوسیستم توانمند سازی کسب و کارهای نوپای این حوزه جهت توسعه و پیشرفت شرکت های دانش بنیان خبر داد.
علمی ** ۱۸۳۶ **۲۰۱۷

انتهای پیام /*

خبر گزاری جمهوری اسلامی

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

۱۲ فرودگاه در روسیه با ساختمان های چوبی

تابه حال فرودگاه‌هایی از جنس چوب دیده‌اید؟ اگر شما نیز مسافر جام جهانی ۲۰۱۸ به روسیه هستید…