Home خودرو ام وی ام جدید برای بازار ایران + جزئیات و تصاویر

ام وی ام جدید برای بازار ایران + جزئیات و تصاویر

4 second read
0
0
11


ام وی ام جدید برای بازار ایران + جزئیات و تصاویر

امتیاز بدهید

در طی هفته های گذشته، تصاویری از یک کراس اوور استتار شده منتشر شده بود و گمانه زنی های مختلفی در مورد ماهیت این خودرو در سایت های خبری صورت گرفته بود. با این وجود، سبک چراغ ها و جلو پنجره خودرو، این اعتقاد را در بینندگان قوی می کند که این محصول، یک خودروی احتمالی از برند چری است. پیش از این نیز مدیران این شرکت خبر از عرضه ام وی ام جدید در بازه زمانی کوتاه مدتی داده بود که به ایجاد این حس کمک می کند.

محصولات چری در بازارهای مختلفی از جمله روسیه و مصر به صورت گسترده عرضه می شود و همانند کشورمان، نام های مختلفی برای محصولات در نظر گرفته می شود. چری تیگو۴ یا تیگو ۵X جدید نیز قرار است به عنوان محصولی از خانواده ام وی ام، با نام ام وی ام X55 به بازار عرضه شود. با نگاهی به ظاهر کلی خودرو، می توان دریافت که چری در حرکتش به سمت جهانی شدن، اصول طراحی مشترک را بر روی تمامی محصولاتش اعمال می کند که نکته ای مثبت برای شناسایی برند خواهد بود.

 

 

آن چه در طراحی داخلی این خودرو به وضوح مشخص است، بهره گیری از اصول طراحی داخلی جدید همانند محصول لوکس تر، چری تیگو۷ بوده و با توجه به تجربه موفقیت آمیز این محصول در ایران، می توانیم این گزینه را یک فاکتور مثبت برای چری تیگو۴ یا ام وی ام X55 دانست. سبک و سیاق طراحی کلی خودرو در داخل و خارج را، می توان تلاشی از این شرکت چینی برای ارایه یک کراس اوور اسپرت و در عین حال جمع و جور، نظیر محصولات رنو یا فورد دانست.

در حال حاضر علاوه بر موتور دو لیتری تنفس طبیعی، می توان این خودرو را در برخی بازارها با موتور ۱٫۵ لیتری توربوشارژر نیز سفارش داد و مطابق رسم چری، جعبه دنده در نظر گرفته شده برای این محصول از نوع CVT است، هر چند امکان دارد در مدل های مربوط به سال آتی میلادی، جعبه دنده های مدرن تری برای خودروهای چری از جمله چری تیگو۴ در نظر گرفته شوند.

اما چرا خودروهایی که تحت عنوان ام وی ام X55 در حال تست و بررسی در جاده های ایران دیده می شدند، هیچ گاه شانس حضور در خط تولید مدیران خودرو را پیدا نکردند؟ دلیل اصلی این اقدام، عرضه تیگو۴ به صورت فیس لیفت توسط شرکت چری است و مدیران خودرو از آنجایی که همواره محصولات را به صورت بروز عرضه می دارد، تصمیم به عرضه این محصول در نمونه فیس لیفت گرفته است و جهت جلوگیری از انتشار چهره اصلی، از پوشش های استتار استفاده کرده است. همانطور که انتظار می رود، این محصول گران تر از ام وی ام X33 خواهد بود.دنده ۶

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

اسپیکرهای آمازون که گوگل را کنار زدند!

از آنجا که سال گذشته میلادی سالی مملو از محصولات جدید و شگفت‌انگیز در عرصه تکنولوژی …