Home فناوری آثار برگزیده مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸

آثار برگزیده مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸

5 second read
0
0
9

۱۰۱ اثر برگزیده مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸ (Sony World Photography Awards 2018) با موضوع‌هایی مختلف به انتشار رسیده است. این علاوه بر نمایش وضعیت عکاسی معاصر، یک منظره زیبا از سیاره‌ای که در آن زندگی می‌کنیم را نیز به تصویر می‌کشند.

مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸ نیز برگزار شد و ۳۲۰ هزار اثر ارسالی از بیش از ۲۰۰ کشور جهان در این مسابقه بین المللی شرکت کردند. حال ساعاتی پیش، ۱۰۱ اثر برگزیده این مسابقه به انتشار رسید که طیف گسترده‌ای از موضوع‌ها را در بر می‌گیرد.

این مسابقه عکاسی شامل دو بخش اصلی حرفه‌ای و آزاد هستند. هر رقابت شامل ده دسته مختلف از جمله معماری، چشم انداز و جهان طبیعت است. در مسابقات حرفه‌ای، عکاسان را بر اساس موضوع یک اثر مورد قضاوت قرار می‌دهند، در حالی که در رقابت آزاد تمرکز بر روی یک عکس واحد است. در اینجا همچنین یک بخش برای جوانان نیز وجود دارد که عکاسانی با سن ۱۲ الی ۱۹ سال در آن شرکت کرده که تمرکز این بخش امسال بر روی «محیط اطراف من» است. آخرین بخش مربوط به دانشجویانی از سراسر جهان است که هم اکنون مشغول به تحصیل در دانشگاه‌ها هستند.

آثار برندگان مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸ که اسامی آن‌ها در اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد، توسط هیئت مدیره‌ای که در راس آن مایک ترو قرار دارد مورد قضاوت قرار خواهد گرفت. مایک ترو ویراستار عکس سابق British Vogue و Naomi Class و همچنین مدیر مرکز عکاسی معاصر در ملبورن استرالیا است.

عکس های شرکت داده شده در این مسابقه بین المللی نه تنها نشانگر وضعیت عکاسی معاصر هستند، بلکه یک منظره زیبا از سیاره‌ای که در آن زندگی می‌کنیم را نیز به تصویر می‌کشند. در این مجموعه آثار برگزیده مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸ که در ادامه مشاهده خواهید کرد، معماری بی‌رحمانه و بی‌نظیر، عکاسی رنگارنگ هواپیماهای بدون سرنشین و تصورات انتزاعی از شهرها، حیوانات و طبیعت بکر خداوند را مشاهده خواهید کرد.

۱۰۱ اثر برگزیده مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸

آثار برگزیده مسابقه عکاسی سونی 2018

نیما یعقوبی – ایران

یک بار در ماه من از کنار این درخت عبور می‌کنم. من چند عکس از آن گرفتم، اما پس از یک هفته کاملا برفی، بار دیگر به آنجا رفتم و پس از دیدن منظره‌ای خیره کننده، تصمیم گرفتم این عکس را بگیرد.

آثار برگزیده مسابقه عکاسی سونی 2018

مارتین استرانکا – جمهوری چک

طبیعت به انسان نیاز ندارد. این انسان است که به طبیعت نیاز دارد.

آثار برگزیده مسابقه عکاسی سونی 2018

نیکولای قربانف – روسیه

توریست‌ها بر روی یخچال‌های طبیعی پریتو مورنو، آرژانتین

سایر تصاویر برگزیده مسابقه عکاسی سونی ۲۰۱۸ را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

گجت نیوز

Load More Related Articles
Load More By مارتین کاظمی
Load More In فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

سالانه ۲۰۰ میلیون کاربر به اینستاگرام اضافه می‌شود

روز گذشته اینستاگرام در رویدادی اعلام کرد تعداد کاربرانش به میلیارد نفر رسیده است. علاوه ب…