صفحه اصلی بازی TGA 2017 | تماشا کنید: تریلری از نقشه صحرای PUBG منتشر شد

TGA 2017 | تماشا کنید: تریلری از نقشه صحرای PUBG منتشر شد

8 خواندن ثانیه
0
0
1

TGA 2017 | تماشا کنید: تریلری از نقشه صحرای PUBG منتشر شد

از زمان عرضه نسخه دسترسی زودتر از موعد بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در شبکه استیم، این بازی تاکنون بیش از ۲۰ میلیون نسخه فروش داشته است و این یک موفقیت بزرگ برای این بازی به شمار می‌رود. اکنون، نوبت به این رسیده تا شاهد نمایشی از نقشه صحرای این بازی باشیم.

در خلال مراسم TGA 2017 تریلری از نقشه صحرای این بازی که میرامار (Miramar) نام دارد پخش شد و بازیکنان را به خوبی با دومین نقشه این بازی آشنا کرد. قبلاً جزئیات و تصاویر مربوط به این نقشه در استیم منتشر شده بود، اما حالا به کمک تریلر به خوبی می‌توانیم متوجه تفاوت‌های این نقشه با نقشه اصلی بازی یعنی ارنجل (Erangel) شویم. در این تریلر اولاً شاهد مناطق مهم و چشم اندازهای زیبای این نقشه جدید هستیم، و از سوی دیگر، شاهد وسایل نقلیه و اسلحه‌های جدیدی هستیم که در کنار این نقشه به PlayerUnknown’s Battlegrounds اضافه خواهد شد.

همچنین اعلام شد که این نقشه برای بازیکنانی که در سرور تست این عنوان مشغول به بازی هستند در دسترس قرار خواهد گرفت. نقشه میرامار در آینده نزدیک در دسترس کاربران نسخه اکس باکس وان بازی هم قرار خواهد گرفت.

همچنین به عنوان خبر آخر، اعلام شد که بازی ۱۲ روز دیگر یعنی ۲۰ دسامبر به صورت کامل برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و بالاخره از فاز دسترسی زودتر از موعد خارج می‌شود.

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

گیمفا

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مارتین کاظمی
بارگذاری در بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

اسفراین در یک نگاه – کجارو

اسفراین شهری در شمال غربی استان خراسان شمالی است که در ارتفاع ۱۲۴۹ متری از سطح دریا قرار د…