صفحه اصلی فناوری گوشی های سری پی ۲۰ هواوی در ظرف ده ثانیه به فروش رسیدند!

گوشی های سری پی ۲۰ هواوی در ظرف ده ثانیه به فروش رسیدند!

8 خواندن ثانیه
0
0
3

۲۸ فروردین ۹۷ ساعت ۱۷:۱۰

گوشی های سری پی ۲۰ هواوی (Huawei P20) طی یک “flash sale” در چین، ظرف تنها ده ثانیه، درآمدی ۱۵ میلیون دلاری را برای هواوی به ارمغان آوردند!

برنامه هواوی برای عرضه محصولات در بازارهای بیشتر، زمانی که مدیران با فشارهای دولت آمریکا موفق به امضای قرارداد با اپراتور بزرگ “AT&T” نشدند، تحت تاثیر قرار گرفت. با این حال، محصولات خانواده P20 در بازار سایر کشورها مورد استقبال کاربران قرار گرفته‌اند.

در خلال معرفی این گوشی ها، مدیر ارشد اجرایی هواوی گفت امیدوار است ۱۵ تا ۲۰ میلیون دستگاه از این پرچمداران تنها در سال ۲۰۱۸ به فروش رسد و مطابق با آمارهای رسمی، به نظر می‌رسد سازندگان شروع خوبی در این زمینه داشته‌اند.

پنجشنبه گذشته، گوشی های سری پی ۲۰ هواوی طی یک “flash sale” در دسترس کاربران چینی قرار گرفتند و طبق آمارهای رسمی که حالا در اختیار منابع مختلف قرار گرفته، هواوی موفق شده است در عرض ۱۰ ثانیه، مجموعه‌ای از دو گوشی P20 و P20 Pro را به ارزش ۱۰۰ میلیون یوان (۱۵ میلیون دلار) به فروش برساند.

گوشی های سری پی 20 هواوی

آینده‌ای امیدوارکننده در انتظار گوشی های سری پی ۲۰ هواوی

این گزارش‌ها با کمی اغراق برای تبلیغات همراه شده‌اند، ولی اگر اعداد اعلام شده صحت داشته باشند، می‌توان آینده‌ای امیدوارکننده را برای هواوی، خصوصا گوشی پی ۲۰ پرو با طراحی و دوربین سه گانه منحصر به فرد آن پیش‌بینی کرد. اگر این موفقیت در سایر بازارهای اصلی همچون اروپا نیز تکرار شود، آن‌گاه باید در انتظار افزایش قابل توجه درآمد هواوی در مقایسه با سال گذشته باشیم.

گوشی های سری پی ۲۰ هواوی ، ۲۷ مارس با هیاهیوی بسیار زیاد در پاریس معرفی شدند. این تلفن های هوشمند ضمن بهره‌گیری از طراحی ناچ، با حاشیه‌های بسیار کم و بدنه باریک توسعه پیدا کرده‌اند و نسخه بزرگ‌تر آنها برای نخستین بار به دوربین سه گانه مجهز شده است.

هواوی پی ۲۰ در دو نسخه مختلف با ۴ گیگابایت رم + ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، به ترتیب با قیمت‌های ۶۰۲ و ۶۸۲ دلار به فروش می‌رسد. علاقه‌مندان به خرید هواوی پی ۲۰ پرو نیز برای دو نسخه مختلف این گوشی با ۶ گیگابایت رم + ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، به ترتیب باید ۷۹۳ و ۸۷۳ دلار پرداخت کنند.

گجت نیوز

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مارتین کاظمی
بارگذاری در فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

اسفراین در یک نگاه – کجارو

اسفراین شهری در شمال غربی استان خراسان شمالی است که در ارتفاع ۱۲۴۹ متری از سطح دریا قرار د…