صفحه اصلی بازی بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

12 خواندن ثانیه
0
0
1

بروزرسانی جدید بازی Overwatch منتشر شد

به تازگی جدیدترین بروزرسانی بازی Overwatch منتشر شده است که شخصیت جدید Brigitte را به آن اضافه می‌کند. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

بدون شک از مهم‌ترین ویژگی‌های بروزرسانی جدید بازی Overwatch، می‌توان به اضافه شدن شخصیت Brigitte اشاره کرد. همچنین علاوه‌بر افزوده شدن این شخصیت، برخی از باگ‌های بازی برطرف شده و تغییراتی در گیم پلی بازی ایجاد شده است.

قبل‌تر و در زمان معرفی این شخصیت، کارگردان بازی یعنی جف کپلن (Jeff Kaplan) اعلام کرده بود که این بازی به شدت به چنین شخصیتی نیازمند است و تجربه آن می‌تواند برای کاربران ضروری باشد.

در رابطه با خصوصیات و ویژگی‌های شخصیت Brigitte هم باید بگوییم که این شخصیت در دسته قهرمانان پشتیبان (ساپورت) قرار می‌گیرد. قابلیت تهاجمی وی Rocket Flail نام دارد و می‌تواند از طریق ویژگی Inspire، دیگر هم تیمی‌های خود را زنده کند و یا به دشمنان خود آسیب برساند. از سویی دیگر سپری مقاوم در پشت این شخصیت طراحی شده است و می‌تواند با استفاده از آن، در برابر حملات دشمنان و گلوله‌های آنان از خود و یا هم تیمی‌های خود دفاع کند. در نهایت Rally نام قابلیت بعدی این قهرمان خواهد بود که به لطف آن سرعت جابه‌جایی Brigitte افزایش می‌یابد و می‌تواند Armor یا زره هم تیمی‌های خود را تقویت کند.

شخصیت Brigitte ترکیبی از دو قهرمان Reinhardt و پدرش Torbjorn می‌باشد. همان طور که اشاره شد علاوه بر اضافه شدن این شخصیت جدید، تغییرات دیگری هم در بازی اعمال شده است. مثل کاهش قدرت شخصیت سومبرا (Sobmra). در بروزرسانی جدید این بازی اگر مشکلی در استفاده از قابلیت هک سومبرا بوجود بیاید، کاربران باید ۲ ثانیه صبر کنند تا بتوانند باری دیگر از آن استفاده کنند.

جدیدترین بروزرسانی بازی Overwatch در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

گیمفا

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مارتین کاظمی
بارگذاری در بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

اسفراین در یک نگاه – کجارو

اسفراین شهری در شمال غربی استان خراسان شمالی است که در ارتفاع ۱۲۴۹ متری از سطح دریا قرار د…