ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بروزرسانی ایکس‌باکس وان ایکس Halo: The Master Chief Collection در راه است

ب

بروزرسانی ایکس‌باکس وان ایکس Halo: The Master Chief Collection در راه است

به نظر می‌رسد که سازندگان این عنوان به فکر هماهنگ کردن این بازی با ویژگی‌های گرافیکی و بصری کنسول ایکس‌باکس وان ایکس هستند و به‌زودی بروزرسانی آن را بدین منظور برای این کنسول قدرتمند، عرضه خواهند کرد.

عنوان Halo: The Master Chief Collection در سال ۲۰۱۴ به منظور جشن گرفتن فرانچایز Halo عرضه شد اما چنین اتفاقی رخ نداد و سازندگان آن با عنوانی روبه‌رو شدند که برایشان تبدیل به یک کابوس شده بود. میزان فروش این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین بسیار افت کرد و قابلیت‌های اساسی این سری به هیچ وجه در نسخه جدید، مشاهده نشد. بدین جهت ۳۴۳ Industries تمام تلاش خود را به کار بست که تا جایی که ممکن است، مشکلات این بازی را رفع و روجوع کند اما به مرور زمان عرضه این بروزرسانی‌ها نیز متوقف شد، به طوری که به نظر می‌رسید خود سازندگان هم از آن قطع امید کرده بودند.

این موارد ادامه پیدا کرد تا این که توسعه دهندگان این بازی اعلام کردند که در حال کار روی تعدادی بروزرسانی گسترده برای این بازی هستند تا آن را از نظر عملکرد، به نقطه مورد نظر برسانند. همچنین اعلام شد که در بین این بروزرسانی‌ها، آن‌ها به فکر هماهنگ کردن این بازی با ویژگی‌های گرافیکی و بصری کنسول ایکس‌باکس وان ایکس هم هستند. بدین منظور، ۳۴۳ Industries یک بروزرسانی برای این بازی در نظر گرفته که از این آدرس می‌توانید به ویژگی‌ها و تغییراتی که این بروزرسانی در بازی ایجاد می‌کند، دسترسی پیدا کنید. قابل ذکر است که تغییرات اضافه شده به بازی بسیار زیاد هستند و شما با دسترسی به آدرس داده شده، می‌توانید از تمام این تغییرات اطلاع پیدا کنید، اما در حال حاضر یکی از برجسته‌ترین و مهم‌ترین این تغییرات، هماهنگ شدن این بازی با ویژگی‌های گرافیکی و بصری کنسول ایکس‌باکس وان ایکس است.

همچنین ۳۴۳ Industries اعلام کرد است که آن‌ها بخش‌های جدیدی را نیز توسعه داده‌اند که همراه با این بروزرسانی به بازی اضافه خواهند شد اما مهم‌ترین چیزی که آن‌ها در باره‌اش هیجان زده هستند، تفاوت‌هایی است که نسخه ایکس‌باکس وان ایکس این بازی به همراه خواهد داشت. جرمی کوک (Jeremy Cook) کارگردان هنری این بازی در این خصوص افزود:

ما منتظر وفاداری بیشتری از طرف بازی‌بازان هستیم و استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌هایی که ایکس‌باکس وان ایکس به همراه داد، می‌تواند به ما در این راه کمک زیادی کند. این موضوع وضوح و کیفیت اجرایی بازی را به حد بالاتری خواهد رساند و اطلاعاتی که ما برای رفع نیازهای کاربران نیاز داریم، در اختیارمان خواهد گذاشت.

با این حساب می‌توان انتظار داشت که این بروزرسانی ارزش صبر کردن را خواهد داشت. این بروزرسانی پتانسیل این را دارد که بخش زیادی از مشکلات Halo: The Master Chief Collection را بر طرف سازد و علاقه‌مندان به این سری را یک بار دیگر با عنوان مورد علاقه خود آشتی دهد. این بازی در حال حاضر به صورت انحصاری در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان قرار دارد.

گیمفا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *