ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اولین آپدیت گلکسی اس ۹ در جهت بهبود دوربین و تشخیص چهره عرضه شد

ب

گلکسی اس ۹ به صورت تئوری یکی از بهترین سخت افزارهای لازم عکاسی و فیلم برداری را دارد. دیافراگم دوگانه، فوکوس دوال پیکسل فوق سریع و حسگر تصویر بزرگ از جمله مواردی هستند که وقتی با پردازش تصویر قوی همراه شوند می توانند خروجی بسیار دوست داشتنی را به شما ارایه کنند. دوربین گلکسی اس ۹+ در حال حاضر برترین دوربین موبایل تست شده توسط DxO است و حالا قرار است حتی بهتر از پیش شود! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره اولین آپدیت گلکسی اس ۹ که در جهت بهبود دوربین و تشخیص چهره عرضه می شود صحبت کنیم.

همانطور که در تصویر بالا می بینید یک آپدیت حدودا ۲۶۰ مگابایتی برای SM-G965 (گلکسی اس ۹+) عرضه شده است که در آن به پیشرفت پایداری تشخیص چهره و دوربین گلکسی اس ۹+ اشاره می کند. همین آپدیت با همین مشخصات برای گلکسی اس ۹ نیز عرضه شده است.

موردی که در گلکسی اس ۹ به شکل مشخصی نیاز به داشت، تشخیص چهره این دستگاه بود. همانطور که در مقایسه عملکرد تشخیص چهره گلکسی اس ۹ با شیائومی ردمی نوت ۵ پرو دیدیم گلکسی اس ۹ به شکل تعجب آوری کند ظاهر میشد و حالا شاید این آپدیت در جهت بهبود آن باشد. همچنین در بخش دوربین شاهد تراز نبودن رنگ سفید یا مواردی بودیم که کاملا به پردازش تصویر مربوط می شد. هنوز مشخص نیست که تمام این مشکلات با آپدیت مذکور برطرف شود اما به هر حال این اولین آپدیت گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ است که همین چند روز اخیر به دست برخی کاربران خوش شانس رسیده است اما به صورت رسمی قرار است ۲ روز دیگر عرضه عمومی شود.

به نظر شما مشکلاتی که عنوان کردیم با آپدیت عرضه شده برطرف خواهد شد؟

ترنجی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *