ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

انتشار اندروید ۸ اویو برای هواوی پی ۹ و پی ۹ پلاس تایید شد

ب

بر اساس گفته‌های شرکت هواوی، اندروید ۸ اویو برای هواوی پی ۹ و پی ۹ پلاس به زودی منتشر خواهد شد. به این ترتیب هواوی P9 و P9 پلاس به عنوان پرچمداران سال ۲۰۱۶ این شرکت نیز طعم اندروید ۸ را خواهند چشید.

هواوی پی ۹ و پی ۹ پلاس دو سال قبل معرفی شدند، به همین دلیل انتشار یا عدم انتشار آپدیت سیستم عامل جدید اندروید برای آن‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. هواوی همچنان مشغول توسعه این به‌روزرسانی سیستم عامل برای دستگاه‌های سال ۲۰۱۷ است و این موضوع اولویت پی ۹ و پی ۹ پلاس به منظور دریافت اندروید ۸ را کاهش می‌دهد.

اما بر اساس گفته‌های یک مقام رسمی هواوی، اندروید ۸ اویو برای هواوی پی ۹ و پی ۹ پلاس در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد. کاربران با دریافت این به‌روزرسانی، در واقع نسخه ۸٫۰ سیستم عامل اختصاصی هواوی یعنی EMUI که بر اساس اندروید ۸ اوریو توسعه پیدا کرده است را دریافت خواهند کرد.

اندروید ۸ اویو برای هواوی پی ۹ آخرین به‌روزرسانی سیستم عامل محسوب می‌شود

اگر این خبر تبدیل به واقعیت شده و اندروید ۸ اویو برای هواوی پی ۹ و برادر بزرگتر آن منتشر شود، بدون شک این آخرین به‌روزرسانی سیستم عاملی خواهد بود که برای آن‌ها منتشر شده است. پس اگر جزو علاقه‌مندان به استفاده از اندروید ۹ هستید، باید قید خرید هواوی پی ۹ و یا هواوی پی ۹ پلاس را بزنید. متاسفانه هیچ بازه مشخصی پیرامون زمان انتشار این به‌روزرسانی مشخص نشده است، به همین دلیل باید منتظر اخبار تازه بمانیم. مدت‌ها قبل نیز نام این دو پرچمدار سری P را در بین گوشی های هواوی که آپدیت اندروید ۸ اوریو را دریافت می‌کنند دیده بودیم.

گجت نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *