ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیفون ایکس ۲۰۱۸ با قیمتی بالاتر از ۱۰۰۰ دلار به فروش می رود!

ب

رسانه کلیک – اپل در سال ۲۰۱۷ از آیفون X با قیمت پایه ۹۹۹ دلار رونمایی کرد. حال، گزارش های اخیر به قیمت بالاتر آیفون ایکس ۲۰۱۸ نسبت به نسخه قبلی اشاره دارد.

در سال گذشته میلادی اپل گران قیمت ترین آیفون تولیدی خود را معرفی کرد. آیفون X در دو نسخه ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی در اختیار کاربران قرار می گیرد که به ترتیب قیمتی برابر با ۹۹۹ و ۱۱۴۹ دلار دارند (تصویر آیفون X طلایی رنگ توسط FCC فاش شد). در گذشته برخی گزارش ها به این موضوع اشاره داشتند که اپل برای افزایش فروش محصولات خود، آیفون ایکس ۲۰۱۸ را با قیمت پایین تری در اختیار مشتریان قرار می دهد.

در حالی که گزارش های منتشر شده دلیل اصلی فروش نامناسب آیفون X را مربوط به قیمت بالای آن می دانند، دو تحلیگر UBS نظر دیگری در رابطه آیفون های ۲۰۱۸ دارند. استیون میلونویچ و بنجامین ویلسون اعتقاد دارند که آیفون ایکس ۲۰۱۸ با قیمت بالاتری نسبت به نسخه کنونی به بازار عرضه می شود (آیفون با دوربین سه گانه ۱۲ مگاپیکسلی سال آینده معرفی می شود).

بر اساس اطلاعاتی که این شرکت در دسترس دارد و همچنین طبق گفته های کارمندان سابق اپل، این کمپانی کوپرتینویی قصد دارد آیفون ایکس ۲۰۱۸ را با قیمت بالاتری به فروش برساند. استیون میلونویچ و بنجامین ویلسون در یادداشتی اعلام کرده اند:

زمانی که اپل یک محصول تولیدی خود را قیمت گذاری می کند، در اغلب شرایط قیمت پایه آن را تغییر نمی دهد. این اطلاعات توسط کارمندان سابق اپل در اختیار ما قرار گرفته است.

یادداشت بالا به معنای آن است که آیفون ایکس ۲۰۱۸ کاهش قیمت را تجربه نخواهد کرد. علاوه بر این موضوع به نظر می رسد اپل برای دستیابی به اهداف مالی خود و جبران ضررهای فروش آیفون X، نسخه بعدی آن را با قیمت بالاتری نیز عرضه کند.

چنانچه گفته این تحلیلگر صحت داشته باشد، آیفون ایکس ۲۰۱۸ با قیمت پایه ۱۱۰۰ دلار روانه بازار می شود که برای یک گوشی هوشمند قیمت بسیار بالایی محسوب می شود. لازم به ذکر است؛ اطلاعات منتشر شده دقیق نیستند بنابراین نمی توان به آن ها اعتماد کرد.

کلیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *