صفحه اصلی فناوری آپدیت اندروید ۸ گلکسی تب اس ۳ (Galaxy Tab S3) نزدیک است

آپدیت اندروید ۸ گلکسی تب اس ۳ (Galaxy Tab S3) نزدیک است

6 خواندن ثانیه
0
0
2

در لیست به روز شده موبایل های سامسونگ که آپدیت اندروید ۸ را دریافت می کنند، دیدیم زمان عرضه آپدیت اندروید ۸ گلکسی تب اس ۳ (Galaxy Tab S3) برای حدود بهار ۹۷ عنوان شده بود و حالا اولین سر نخ نزدیک بودن این آپدیت بدست آمده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم چرا آپدیت اندروید ۸ گلکسی تب اس ۳ (Galaxy Tab S3) نزدیک است؟

آپدیت اندروید 8 گلکسی تب اس 3

آپدیت اندروید ۸ گلکسی تب اس ۳

تصویری که بالا می بینید مربوط Wi-Fi Alliance است که در آن گلکسی تب اس ۳ به شماره مدل SM-T820 با اندروید ۸٫۰ دیده شده است. این بدان معناست که گلکسی تب اس ۳ در حال تست با اندروید ۸ است و احتمال نزدیک بودن عرضه آن را می دهد. می دانیم که گلکسی تب اس ۳ در موج دوم آپدیت های اندروید ۸ سامسونگ است. سامسونگ در حال حاضر آپدیت اندروید گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ را تکمیل کرده است و نوبت به موج دوم آپدیت اندروید ۸ است که شامل دستگاه های گلکسی اس ۷، گلکسی اس ۷ اج، گلکسی A 2017 و گلکسی تب اس ۳ می شود.

بدین تریبت می توان انتظار داشت که آپدیت دیگر دستگاه ها نیز نزدیک است. این نزدیک بودن به این معنی نیست که همین هفته ها شاهد عرضه عمومی اندروید ۸ هستیم اما می توان گفت که طبق همان برنامه تا پایان بهار سال ۹۷ که فردا آغاز می شود (!) به صورت کامل و رسمی عرضه می شود.

نظر شما چیست؟ گلکسی تب اس ۳ تبلت پرچمدار سامسونگ است و بهتر است که هر چه زودتر این آپدیت برای آن ارایه شود و صف آپدیت آن با موبایل ها مشترک نباشد.

ترنجی

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مارتین کاظمی
بارگذاری در فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

اسفراین در یک نگاه – کجارو

اسفراین شهری در شمال غربی استان خراسان شمالی است که در ارتفاع ۱۲۴۹ متری از سطح دریا قرار د…